Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Furion

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DSC02217

DSC02218

 

budowa boxa rozpoczeta pozostalo dokupic hps 150w pomalowac boxa zrobic otwory pasywne dokupic nawilzacz i stacje pogody a teraz moje mpytanie wentylator widoczny po prawej stronie boxa ma moc 185m3/h a box wymiary 0.37m2 cos kolo tego i pytanie czy wentyl ma calyczas chodzic czy ustawiac na timerze np co 5 minut mna 2 minuty? i co z wilgotnoscią bo zasysa z duzą mocą
p./s sorry za obrocone zdjecia same sie obrociły;D
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym wyrzucił półkę, będziesz mieć więcej miejsca. Wyciąg ma chodzić cały czas. Powinien być przy suficie, a jest po środku.

Nawilżacz powinien chodzić za dnia, da sobie radę :) 

 

Zdjęcia się obróciły bo są za duże, ściągnij jakiś darmowy program do obróbki grafiki i zmniejszaj ich rozdzielczość zanim wrzucisz na forum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Półka to nie problem wyciąg postanowiłem dać na sródku gdyz jest tak zamaskowany ze nie da sie go wyczaic stojac w odległości 10cm od boxa a dotego ma duzą moc więc stwierdziłem ze problemu nie bedzie dam 2x wiatrak cyrkulacyjny komputerowy jeden wywiewal bedzie spod hps do wyciagu a 2 z dolu roslinek tez ku wyciagowi mysle ze to wszystko da rade lecz mam pewne obawy co do tego aby chodzil caly czas bo przecież nawilżacz mi na bank nie nadąży za takim wyciągiem;>

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie ... z kolejnym zapewne debilnym pytaniem ...

 

Jestem w trakcie montowania calego zestawu ... domyslam sie, ze filtra weglowego nie musze zakladac do czasu pojawienia sie "pieknego" zapachu ... ale tak sie zastanawiam czy montujac filtr od samego poczatku traci on jakies swoje wlasciwosci ? (filtrujac teoretycznie czyste powietrze ?). Uklad bedzie filtr -> wiatrak -> out ... najchetniej zmontowalbym calosc od razu ale martwi mnie troche wilgotnosc przy vegu ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki za odp

 

wlasnie montuje i chyba chce zaoszczedzic troche miejsca w srodku  B)  wiatrak 125mm troche zajmuje ;)

 

czy takie cos jest sensowne ? rozmiary boxa 0.8 x 0.8 x 1.6m, wiatrak 400m3/h

 

gallery_42276_953_11786.jpg

 

edit: oczywiscie filtr w srodku ;)

 

edit2: odpowiedz otrzymana na sb

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+