Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Furion

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na przyszłość abyś sie nie martwił temp. polecam cooltube , straszyli mnie że przy HPS 600, będzie za gorąco , ale dobry wentyl i duzo otworów oraz cooltube i teraz przy prawie 500W mam temp. 26* ( ścianki mam własnie z tej foli czarno-białej)  

 

także troche żałuje że nie wybrałem zestawu 600W bo spokojnie dałbym rade ;) 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam koledzy! :)

 

Jestem na etapie wykańczania swojego pierwszego boxa(1,2m x1,2m x2m-materiał: płyta g-k; Hps 600W w wentylowanej obudowie- wentylator 100m3/h+ wentylator 200m3/h do wentylacji boxa) i jako, że to mój pierwszy indoor borykam się z paroma problemami:

 

1. Co lepiej zastosować do pokrycia ścian(srebra czy biało-czarna folie)?

2. Lepiej iść w automaty czy w normalne roślinki( moja koncepcja 3x3-normalne, bądz 4x4-automaty)Jak to widzicie?

3. Czy zaopatrzyć się w miernik EC+ pH? Planuje uprawe w ziemi przy zastosowaniu nawozów Hesi.

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

P.S. Jak tylko skończę budowe podzielę się zdjęciami :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Vito!

 

Tak też zrobie. Myślisz, że mogłbym upchnąć tam więcej niż 9 roślinek czy będzie za duży ścisk?

Poleciłbyś jakieś fajne odmiany ładnie plonujące i niezbyt wymagające?

Fajna sprawa te Biotabsy, już wcześniej się nad nimi zastanawiałem tylko, że mam zestaw Hesi i należałoby go wykorzystać :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+