Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Siatka stabilnie siedzi, są gwoździe nad i pod nią, wyjąć można jak,szufladę :D

Co do zdjęcia domku, to raczej dziś mi się nie uda, co do temp. to kłopot może tkwić z odbłyśniku, bo wentylator znajduje się nad nim. Chociaż kuszące jest sprawdzenie tej teorii, jak wrócę to po robię zdjęcia :). Na razie mam kilka takich indywidualnych i jeszcze kilka na kompie, które wrzucę wieczorem :).

aaDSC03970

aaaaaaaaaDSC03912

aaaaaaaaaaaDSC03892

 

powiększyłem troszkę zdjęcie, teraz widać bardziej wyraźnie :D

aaDSC03981 cale

 

gdzieś czytałem odnośnie płci i  było tam pokazane, że takie małe włoski jak te oznaczają, że roślina jest płci żeńskiej:

trichomy Czy oznaka płci

To są trichomy, w/w twierdzenie czy i to i to? :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na razie temp jest 25,7 , postanowiłem wyrzucić filtr węglowy który był przyczyną problemu (zbudowany z puszki po tytoniu, pończochy, węgla aktywnego i waty) - wydaje mi się, że dałem za dużo węgla jak na taki mały wentylator +,- 500ml.
Przed chwilą patrzyłem i temp 26,5. Co to będzie jak naprawdę zacznie pachnieć i przyjdzie zainstalować filtr, ale to rozważania na później. 

konstrukcja - poprawiona :)

 


jasnoniebieski - wloty pasywne 3x na ściane
ciemnoniebieski - wlot aktywny
szary - ekran scrog
szaroniebieski - wiatrak komputerowy jeden wywiewa spod lampy, drugi miesza powietrze nad koronami roślin
brązowy - kawałki drewna - coś do czego można się fajnie wkręcić :D
żółty - lampa
jasnozielony - wylot aktywny 150m/h - największy jaki mogłem dostać na mieście
czerwony - redukcja/tłumik wykonane z doniczki

I mam problem, nie wiem czy mogę założyć odbłyśnik jak był zainstalowany to temperatura była ok 30oC. 

Popołudniu dodam zdjęcia Pań, jak wyglądają te co miały poopy (ściskanie łodygi, dla mnie się to łatwiej wymawia niż nazwa jaka jest na forum), lst i w końcu zrobie zdjęcie boksu, bo dziś zapomniałem aparatu  :mad:

Macie jakieś propozycje odnośnie przebudowy? Sugestie? Cokolwiek? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjęłem go, bo przyblokowywał mi wylot powietrza i wyciąg zabierał ciepło z nad lampy, ogólnie przypał bo nie wyliczałem gdzie będzie lampa a gdzie wntyl :/. Poczekam do czerwca i jakiś prezent zrobię moim małym bo ostatnio o nich zapomniałem. Ciekawe czy odwdzięczą się jak będzie dzień Ojca :D.

 

Tak, zrobię półki xD. Jakich rozmiarów boks polecacie na +- 10 roślin?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1m2 i smiało wchodzi 13 przy 30 dniach wega do tego 400 w i jest kolorowo

ja na metr upchałem  22 szt. fakt automaty ale wielkie zobacz sam w mojej fotorelce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bacznie ją obserwuje, kilka innych już przejrzałem, ale dalej muszę się uczyć :D.

A tutaj zdjęcia boksa, lampy, wlotu aktywnego, dziury na wiatraczek, wiatraczka mieszającego i wyciągu, w galerii jest jeszcze zdjęcie komina :

DSC04067

DSC04068

DSC04070

DSC04071

DSC04071

DSC04072

DSC04073

DSC04075

DSC04076

DSC04084

 

 

Niedawno podczas naginania przesadziłem, jedna łodyżka się złamała :Facepalm: , nie szło tego odratować więc wpadłem na pomysł żeby to oderwać do końca i naciąłem łodygę wzdłuż aby łodyga się rozdwoiła - dobrze zrobiłem?  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem, jestem tak jakby zielony jeśli chodzi o sprawy związane z sytuacjami awaryjnymi  :). Wiszący wentylator przykręciłem na zewnętrzną stronę boksu, rośliny podlałem bioflorem, nie wiem czy dużo da ale coś na pewno. Wybiegając trochę w przyszłość, jakie nawozy i stymulatory polecacie? Mi wpadł w oko hesi super vit, hesi bloom complex i hesi tnt complex, co o tym sądzicie? Używaliście tego?

 

 

 

koz1 przyjacielu prosze wrzuć avatara

bedzie przyjemniej tak jakos jest smutno u ciebie

w profilu

pozdro

joker

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+