Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

jok, lepszego swojego zdjęcia nie mogłem znaleźć :D

Odnośnie boksa zrobiłem małą zasłonę do wiatraczka, bo liść w niego wchodził:

DSC04108

 

Zostawiłem rośliny na 24h bez oświetlenia, gdyż chciałem przestawić godziny w których działała lampa i skutkiem tego był duży wzrost roślin:

DSC04099

DSC04095

 

I jedna z roślin ma jakiś jakby popalony kawałek liścia:

DSC04100

DSC04103

 
a reszta ma takie dziwnie jasno-zielony listki górne:

DSC04089

 

A to moja wtopa z łodygą rozdwojoną na pół  :ph34r: :

DSC04098

DSC04097

DSC04096

 

 

Zdjęcia mogą być trochę niewyraźne, bo robiłem je na szybko :).

Vito, odnośnie zestawu - wstrzymam się, do czasu mojej wypłaty powinny przejść na flo (tak mi się zdaje). Więc żeby za bardzo nie uszczuplać mojego portfela zamówię vit i bloom od hesi. Jeśli macie jakieś lepsze nawozy to chętnie usłyszę o nich małe co nieco :).

 

 

I na koniec, czasoumilacz!

 

 

5 :planty: 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Organiczne, bardzo dobre i proste w użyciu to BioTabs, ale trzeba zacząć od zrobienia mieszanki glebowej, u Ciebie już na te nawozy za późno. Także na Hesi możesz zaczynać przygodę, sporo growerów startowało od tego zestawu :)

 

Te przecięcie łodygi obetnij, a liściem zbytnio bym się nie przejmował, jak pojawi się na innych będziemy myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciesze sie ze dodales avatara

co do roslinek niema co panikowac jak Vito wyzej pisal

poczekajmy jak to bedzie sie rozwijalo wtedy bedziemy myslec

powodzonka

pozdro

joker

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 70.
Nadszedł czas na strzyżenie, przy jednej zastosowałem dalszy FIT, przy następnej bawiłem się w ortopedę, a jeszcze jedną chyba z defloryzowałem czy coś tam, znaczy dużo listków jej obciąłem ^^. Co do ilości zdjęć, to aż miło się je robi, więc robię ich jak najwięcej :D. Rośliny zaczynają coraz bardziej pachnąć. Niebawem znów założę filtr ale obawiam się za wysokiej temperatury, wcześniej pisałem, że jest zbudowałem go z puszki po tytoniu, pończoch, węgla aktywnego i waty <== na forum jest tutorial,  autor postu @lolo. I mam pytanie, czy można dać za dużo węgla? Mam wentylator 150m/h, 500ml węgla i od 1 do 2 cm waty w środku.

Tak na koniec zdjęcia przed, po strzyżeniu i LST:

1

DSC04111

DSC04112

DSC04113

DSC04114

DSC04119

DSC04122

DSC04123

DSC04123

DSC04126

DSC04128

DSC04130

DSC04132

DSC04145

DSC04137

 

 

//:Edit

Po południu dodam małego upka, z wyglądem teraz, urosło im się i coś tam juz widać, sam nie wiem dokładnie co :D.

 

:planty:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak Vito, tak jak Wy z Ambasadrokąco tydzień :D. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale chyba zaczynają zbierać się na kwitnienie :D. Wyjebałem ok 250ml węgla z filtra i temp jest ok 28,7. Teraz zostało założyć odbłyśnik i czekać na zamówiony filtr  :zen:. Teraz moja ulubiona część! Zdjęcia:

DSC04165

DSC04164

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+