Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

bawić się nie bawię, programator jest w drodze, jak i nawozy :), Przyszła ten jedna pestka od Greena, ciekawe co to jest. Jutro jakiś sensowny up :D

 

Jednak bez zdjęciowego up'a, bo zapomniałem aparatu  <_< .

Przyszły nawozy Hesi Bloom i supervit, programator, bletki itd. Programator naładowany i podłączony teraz nie będzie problemu z fp. Panie zdrowo kwitną, tylko jedna się ociąga, podlałem je nawozami, przedtem zastanawiałem się nad zdjęciem scroga, teraz jestem tego pewien. Na dniach będę robił (nie jestem pewien dokładnie kiedy) większego, dużo większego boksa. Czekam na pestki:

  • Auto Speed Bud
  • Cream Caramel Auto
  • +Speed Auto

Przy wyborze brałem pod uwagę to, aby były gotowe w tym samym czasie co amnesia. Oczywiście dodam do tego Cheese od Greena. Zakładać nowy gl czy dodać je do tego? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Co prawda najebał*m się strasznie nad nim ale jestem zadowolony z rezultatów, tak jak pisałem wcześniej, wszystkie panie kwitną, a dzieci powoli wybijają się nad powierzchnię gleby. Ogólnie jest ok, tylko jedna ma mały (chyba) problem, niektóre listki żółkną i mają brązowe plamy, jutro dodam zdjęcia. Ide w kime, 5  :planty:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miały być zdjęcia, miało być wszystko, przyjechałem to dowiedziałem się, że roślinki coś trafiło, najpierw spadł filtr, bo był chu^owo podwiązany, później od przycinania zaczęły się robić białe plamki na topach, zdjęć z tego wszystkiego nie ma, mam jedynie dwa z curringu. Całe szczęście Cheese od Greena i Jokera się trzyma, cream carmel ma połowę łodyki bo to ona została najgorzej potraktowana przez filtr i fast speed auto żyje, wieczorem dodam zdjęcia, bo aktualnie nie chce mi się szukać aparatu i kabla do niego. 

DSC04637

DSC04636

Po dwóch tygodniach suszenia wyszło ~180g lecz były o miesiąc za wcześnie ścięte, ogólnie coś z nimi się działo, jakieś małe wyszły.

Smoke report dodam niedługo :).

Pozostałe trzy automaty jeszcze lecą :).

Pytajcie, jest wiele spraw o których nie wspomniałem pewnie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+