Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

takie coś jak najbardziej odstraszy psa. Ale moim zdaniem nie zda to egzaminu w pociągu.

Emitowany przez to urządzenie dźwięk jest dla psa mega nieprzyjemny. Jak celnik będzie szedł po pociągu z psem, a Ty włączysz to cudo jak będą przechodzili niedaleko, to pies nie będzie chciał podejść, wręcz zacznie panikować. A to dla celnika podejrzana sytuacja, bo psy są naprawde świetnie wyszkolone np. taki pies aportuje metalowe przedmioty (a dla psa to najwyższy poziom posłuszeństwa, wziąć metal do pyska). Ja na miejscu opiekuna takiego pieska, w sytuacji gdy pies nie chce podejść do kogoś, z miejsca zrobiłbym Ci osobistą kontrole.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Użytkownik hempu dnia 27 listopad 2010 - 15:06 napisał

najlepiej samochodem?

no co ty chyba najgorzej i to w ch*j

Stary jak jedziesz samochodem zgodnie z przepisami to szansa na to, że cię zatrzymają do kontroli jest naprawdę minimalna.

uwierz mi ,że jak przekraczasz granicę holendersko - niemiecką na polskich blachach to szansa że cię zatrzymają nie jest wcale minimalna...

a najgorsze jest to że jak znajdą gdzieś w samochodzie to przypał

od razu mogę napisać o ewentualnych konsekwencjach ,mój koleżka został złapany w niemczech ,miał ze 20

zabrali mu temat ,zapłacić jakąś grzywnę (100-200E) i dostał dożywotni zakaz wjazdu do Szwabów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogolnie to jest schengen, wiec jako takiej kontroli na granicy nie ma. Wiadomo ze jeden na iles tam ma pecha i go moga przeszukac, wiec trzeba uwazac. Nie wiem jak z pociagiem jest, wiec najlpeiej chyba tak jak mowi Lampa; gdzies w pociagu znalezc dobre miejsce, nie przy nas, zeby nie bylo podejrzen.
Ja jechalem io wtacalem z hol autobusem i calkiem bezpiecznie bylo. Chociaz wracajc w pewnym moemncie serce zabilo mocniej bo juz w Niemczech zatrzymala nas szwabska policja, ale naszczescie chodzilo tylko o to, ze mamy wyciek paliwa. Posmiali sie z biednych polakow, ze im sie autobus zjebal i pojechali dalej
A czy wchodza z psem do autobusow do nie wiem, mam nadzieje ze nie czesto...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+