Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Marsz Wyzwolenia Konopi 2011


Vito

Recommended Posts

Szou mast gou on! Marsz Wyzwolenia Konopi 2011 zbliża się nieuchronnie!

Zaczynamy ogólnopolską mobilizację w naszych szeregach! W pierwszej kolejności wzywamy Warszawiaków i ludzi osiedlonych w stolicy oraz najtwardszych aktywistów podrózników.Zacznijcie się zjeżdzac do Stolicy!
Potrzebowac będziemy pomocy przy organizacji tego corocznego przedsięwizięcia gdyz jak wiecie nie malo wysilku to kosztuje. Mamy nadzieje ze na najbliższych spotkaniach wśród nowych aktywistów pojawią się starzy doświadczeni wyjadacze, dzięki którym maszerujemy już tyle lat!

28 maja 2011roku w sobotę klasycznie pomaszerujemy spod PEKINU prosto pod Sejm aby znów móc wyrazic sprzeciw wobec coraz to słabszemu reżimowi prohibicyjnemu.

Struktura wali sie u podstaw. Nasze ataki z każdej strony pokazują bezsilnośc systemu wobec prawdy. System potrafi sie srogo odwdzięczyc co widac po odsiadkach naszych czołowych działaczy! Wszyscy bez wyjatku jestesmy wiezniami politycznymi! 24 godziny na dobe 7 dni w tygodniu jesteśmy przestępcami! Ukujmy system jeszcze raz! Zrzucmy smycz zalozona przez trudy rzeczywistosci i pofruńmy w zgodzie z przyrodą. O 15:00 tysiące a może i dziesiątki przy akompaniamencie ganja tunów! Pamietacie jak rok temu zabraniano nam manifestowac? Zrobmy w tym roku trzode! Możemy iśc głównymi ulicami Warszawy! Samym środkiem! A oni maja stac w korkach i tyle! I niech pamietaja. My siedzimy w wiezieniach.Abysmy byli bardziej donosni musi nas byc przynajmniej tysieczny tuzin. W ten czas przynamniej woźny w sejmie zainteresuje się naszym problemem.

Ruszmy bezdusznośc polskiej jednostki. Zabawmy się w pożyteczny sposób. Zagrajmy sterotypom na nosie. Na marszu jak zwykle niespodzianki! Rozdawanie gadzetów, tance, hulanki i swawole! Kłęby dymów i przyjaźni przechodnie! Po manifie zapraszamy na after party i wesole podróże po mieście! 4 lawety, najlepsi artyści. Zabawa gwarantowana! Z biegiem czasu udzielimy więcej szczegółów na temat artystów oraz trasy przemarszu! Sprawdzajcie Wolne Konopie!

Inicjatywa Wolne Konopie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Guest Unlite

Ja też będę 4 sezon od kiedy pamiętam zajebista pogoda, zajebiści ludzie, no i sample z calej polski do stestowania
Muuuuuuszę tam być ! pzdr do zobaczenia na marszu :elo:

Link to comment
Share on other sites

Ja może sie zbiore z ekipą i dojade ale nie wiadomo jak z $$ bede stał. Jedna nowelizacja już za nami i wydaje mi się, że to jednak krok na przód a nie wstecz.Teraz trzeba się domagać uprawy chć jednego planta na własny użytek bo mechanizm jest to najprostszy na likwidacje mafii

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+