Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Atami Bloombastic


Bełcik

Recommended Posts

Witam :blant:

Otoz dojezdzam z plantatorium do pol metka i zaczalem sie rozgladac za jakimis koksami dla babeczek , ze to jest moje drugie podejscie w domu to zorganizowalem wiecej piiniąszków na tego typu rzeczy niz poprzednio, i sprawa prezetuje sie tak, oprocz zwyklego nawozu na flo mam pk 13/14 mam zamiar go srosowac, kiedy wszystkie dziewuchy + , - zaczna zwalniac i skupia sie na aktywnym flo, czyli jakos tak 7-8 tydz (dodam ze babeczki byly na wegu przez niespelna 5 tyg) i po mniej nisz 2 tyg odstawic go, a w jego miejsce wejdzie bloombastic , i pytanie dnia czy w takim charmonogramie jest jakies miejsce dla ripena, czy bloombastic zalatwia ten problem ??

z gory dzieki :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

hmm nie widziałam jeszcze takiej opinii, za to zauważyłam, że ci, co go używali, byli zadowoleni z efektów

tak więc również zakupiłam sobie małą buteleczkę na próbę.

nawóz ten jest bardzo skoncentrowany - jego konsystencja to "papka", lub jak kto woli "błotko" - ma okropny zapach, słodki, ale paskudny

dawkowanie to 0,5ml do 1ml na litr - nie wiem jak to się przekłada na podlewanie - mam kokos więc podlewam co 2 dni 1,5l każdą doniczkę (14l) - nie wiem jak często to stosować - na razie dałam 1ml drugi raz pod rząd - zobaczymy, jak zareagują

po jednym użyciu, na drugi dzień widać efekty - i to zaje***** efekty - wszystkie młode topki nagle pokryły się żywicą i jest od niej naprawdę gęsto i lepko ;D

jak na razie, polecam, później dam znać jak efekty końcowe i co z tym smakiem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+