Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Posted (edited)

Nazwa nasion i producenta-99Titties fem. 5szt./Nurse Bud×Blueberry fem.5szt./Brainstorm fem. 6szt.
Rodzaj i moc lamp: Led Diy clu058 - 660watt/Quantum boards 200watt
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 150×150×200
Rodzaj podłoża i wielkość donic: Biobiz lightmix, System autopot easy2grow 16szt.8.5l.
Nawozy: Biotabs cały set +mykos extreme gardening, atami bloombastic organic
Wentylacja, przepustowość (m3/h): td silent 550m3

Siemanko poprzedni grow niestety poszedł sie je**c przez głupi bład wiec lecimy z nastepnym. Tym razem beda krosy od dwoch kolegów z innego forum i cos od Dutch Passion stara odmiana która lata temu u mnie goscila i była zajebista pod kazdym względem a mianowicie Brainstorm fem. Roslinki maja dzisiaj 1wszy dzionek wyszły po 24godzinach wiec zapraszam ponownie

IMG_20200512_180416.jpg

Edited by bortek
  • Like 2
  • Upvote 5
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nazwa nasion i producenta-99Titties fem. 5szt./Nurse Bud×Blueberry fem.5szt./Brainstorm fem. 6szt. Rodzaj i moc lamp: Led Diy clu058 - 660watt/Quantum boards 200watt Fotoperiod (czas świecenia): 1

Siemano krótki up co tam u moich roslinek. Jutro koniec 1wszego tygodnia flo, rosliny zajebiscie wysokie juz sa niecałe 50cm.od lamp. Raz łamałem ale ch**a dało na drugi dzien wyprostowane dzisiaj bed

Siema koniec 4tyg.flo cos zaczyna puchnac

Posted Images

Siema Mordo ! Nie mam zbyt wiele czasu na siedzenie na forum i nie jestem w temacie Twojego grow który poszedł się je**ć. Co się ziomuś stało ? Generalnie zawsze Twoje projekty są full profeska widać że jest pasja i zamiłowanie do Tematu jak u mnie. Pozdro

• Upvote 1
13 minut temu, MrSmokeWeed napisał:

Siema Mordo ! Nie mam zbyt wiele czasu na siedzenie na forum i nie jestem w temacie Twojego grow który poszedł się je**ć. Co się ziomuś stało ? Generalnie zawsze Twoje projekty są full profeska widać że jest pasja i zamiłowanie do Tematu jak u mnie. Pozdro

Przeniosłem pyłek z miejscówki gdzie robie nasiona najprawdopodobniej,i wszystko sie zapyliło

• 2 weeks later...

Siema panny poszły do docelowych wraz z calym dodatkiem od biotabs plus mykos od extreme gardening i silicum flash od biotabs. Lampy leca na 300watt doszly tez dwie sztuki Cookies Kush od Barneya. 

IMG_20200530_091110.jpg

IMG_20200530_092121.jpg

IMG_20200530_092128.jpg

IMG_20200530_121756.jpg

IMG_20200530_121806.jpg

• Like 1
  • Upvote 2

Witam tydzien od przesadzenia w docelowe przeleciał. Dzisiaj poszły głowy do wiwatu, rosliny ładnie zaczeły soe zbierac. Wegujemy dalej, pozdrawiam panie i panowie i do nastepnego

IMG_20200605_165550.jpg

IMG_20200605_165602.jpg

IMG_20200605_165604.jpg

IMG_20200605_170010.jpg

• Upvote 3