Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

To ja już nie wiem skąd ci się to ku*****o wzielo(może za gęsto roślin? 🤔) ale skoro dalej atakuje to faktycznie tnij i kończ temat bo szkoda by w dwa dni sie rozprzestrzenila za bardzo szkoda tej końcówki ale jak to mówią lepszy rydz niż nic

Edytowane przez maurycy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po prostu za wysoka temperatura jest. Mam w Box od 3tygodni po 35stopni do tego teoche wilgoci a topy są naprawdę wielkie i tłuste( dam zresztą foty przy ścince) jest w nich wilgoci robią się spoty i tyle idealne warunki dla pleśń na następny sezon na bank będzie klimatyzacja 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary współczuję bardzo, piękne kolby porosły. Fakt jest bardzo ciepło topy mają niezależnie dużo wilgoci idealne warunki dla k*restwa. Mam teraz duże obawy u siebie busz w c*uj załączyłem wentylacje na drugi bieg 280m3/h na 0,25m2 i nie wiem czy będzie git.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zanim zacznie ten środek działać to mi wszystko ch*j strzeli dlatego ścinam sample z dołu paliłem materiał klepie pierwszy raz będę miał bez tyłu brązowych co zawsze. Nie będzie usypiacz jest od ch**a mleka gdzieniegdzie się trafiają przezroczyste nie jest źle. Nie pierwsza moja uprawa gdzie musiałem sciac tydzień czy dwa wcześniej jeszcze się nie zdazyło żeby ktoś narzekał na palenie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+