Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
Sionka.pl

Recommended Posts

To ja już nie wiem skąd ci się to ku*****o wzielo(może za gęsto roślin? 🤔) ale skoro dalej atakuje to faktycznie tnij i kończ temat bo szkoda by w dwa dni sie rozprzestrzenila za bardzo szkoda tej końcówki ale jak to mówią lepszy rydz niż nic

Edited by maurycy
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nazwa nasion i producenta-99Titties fem. 5szt./Nurse Bud×Blueberry fem.5szt./Brainstorm fem. 6szt. Rodzaj i moc lamp: Led Diy clu058 - 660watt/Quantum boards 200watt Fotoperiod (czas świecenia): 1

Siemano krótki up co tam u moich roslinek. Jutro koniec 1wszego tygodnia flo, rosliny zajebiscie wysokie juz sa niecałe 50cm.od lamp. Raz łamałem ale ch**a dało na drugi dzien wyprostowane dzisiaj bed

Siema koniec 4tyg.flo cos zaczyna puchnac

Posted Images

Po prostu za wysoka temperatura jest. Mam w Box od 3tygodni po 35stopni do tego teoche wilgoci a topy są naprawdę wielkie i tłuste( dam zresztą foty przy ścince) jest w nich wilgoci robią się spoty i tyle idealne warunki dla pleśń na następny sezon na bank będzie klimatyzacja 

• Upvote 1

Stary współczuję bardzo, piękne kolby porosły. Fakt jest bardzo ciepło topy mają niezależnie dużo wilgoci idealne warunki dla k*restwa. Mam teraz duże obawy u siebie busz w c*uj załączyłem wentylacje na drugi bieg 280m3/h na 0,25m2 i nie wiem czy będzie git.

Szkoda teraz ciąć przez 2tyg. fanie by napuchły jeszcze. Może wyciąć połowę liści, gęstość upakowania kumuluje wilgoć.

Zanim zacznie ten środek działać to mi wszystko ch*j strzeli dlatego ścinam sample z dołu paliłem materiał klepie pierwszy raz będę miał bez tyłu brązowych co zawsze. Nie będzie usypiacz jest od ch**a mleka gdzieniegdzie się trafiają przezroczyste nie jest źle. Nie pierwsza moja uprawa gdzie musiałem sciac tydzień czy dwa wcześniej jeszcze się nie zdazyło żeby ktoś narzekał na palenie

Siemanko wszystko ścięte 3rosliny poszły całe na haszysz bo ch**a z nich było zasłonięte przez baldachim z wielkich i nie dostały światełka. 16 roślin dało 2540gieta mokrego materiału. Jak posysze to podam końcowy wynik. Z farcikiem

IMG_20200815_121427.jpg

IMG_20200815_121815.jpg

IMG_20200815_100331.jpg

IMG_20200815_102059.jpg

IMG_20200815_134204.jpg

IMG_20200815_134237.jpg

IMG_20200815_093018.jpg

IMG_20200815_121849.jpg

IMG_20200815_085434.jpg

IMG_20200815_100315.jpg

IMG_20200815_100215.jpg

• Thanks 1