Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

ja bym zaczął książkę od wielkiego kaca naszego Pawełka ;P

i zrobić z niego taki wrak człowieka, który dopiero pod wpływem MJ staje się normalny

Moim zdaniem to z dziewczyna to troche krzywy pomysl. W moim zalozeniu jego dziewczyna miala go bardzo kochac, i stronic od narkotykow, wlasnie dlatego rzuca go za to ze idzie siedziec przez trawe bo wtedy sei o tym dowiaduje ze on cos bierze. Mysle ze pokazalo by to hipokryzje ludzi, rzuca go,mimo ze nie robi jej tym zadnej krzywdy. Pozatym dziewczyna ktora karmi swojego chlopaka jakimis tabletkami raczej nie rzucila by go za to ze pali trawe :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już nie koloryzujcie zbytnio bo sie to może odwróci przeciwko nam, zapalił spodobało mu się, stwierdził że nie ma sensu wydawać kasy na dila ani psuć sobie zdrowia jakim osiedlowym squnem, lepiej samemu zasadzić i mieć czystą leczniczą sensi , uprawiał, po tam 3 latach normalnego życia, praca rodzina dom i palenie, złapali go mimo że było mu w życiu dobrze a palenie w żaden sposób go nie ograniczało ani nie ranił tym innych osób wpadł do paki tylko dla zasady przez chory system który opiera sie na kłamstwie i wciskaniu ludzi kitu.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chyba nie pytasz się nikogo, czy możesz użyć opcji "cytuj" na jego wypowiedzi ;D

ale dobra, książka, a forum, to co innego... :razz:

wybierze się cytaty, których chcemy użyć, a następnie spytamy się tych użytkowników, czy możemy ;)

choć w sumie i tak nie będziemy przecież używać cytatów... to będzie raczej nasza lektura uzupełniająca ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmm ... czy ja wiem zeby ksiazka byla 100% opisana w historie ? A Jak lud Polski zel to dobierze ? Jak odbiora nas jako bande nacpanych smieci ?

Mysle ze jednak troszke tej nauki ( ale w prostym jezyku ;) ) bardziej by wniklo w panstwo.Oczywiscie jestem jak najbardziej za tymi naszymy historiami, o tyle ze stworzyc dla nich osobny rozdzial :)

Mysle ze tytul '' Zbyt pozytywna dlatego zakazana'' jest nam wszytskim dobrze znany, i jak narazie pozostaniemy przy nim.

Panowie, macie jakies pomysly co do rozdzialow ? Musimy sobie to rozplanowac zanim zaczniemy cokolwiek pisac ?

Czy sa soby ktore czuja sie pewnie nad tworzeniem jakiegos rozdzialu ?

GreenHause

Czy moglbys poprosic kolezanki zeby zrobily jakies projekty okladki, pod tytul ''Zbyt pozytywna dlatego zakazana'' ?

Niech okaza swoja wene twrcza :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mogę napisać rozdział o problemach leczenia epilepsji środkami farmakologicznymi i co zmieniło się po zmianie leczenia na preparaty konopne i jak ma się obecnie z tym sytuacja w naszym kraju :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+