Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

Najlepiej jakby kazdy napisal swoja historie, jak zaczal, co mu to daje, jak sie po tym czuje, czy skrzywdzil kogos itd. :wink:

Popieram kolegę. Zróbmy coś w rodzaju pamiętnika, niech każdy napisze coś od siebie, co mu to daje, dlaczego spróbował, jakie ą pozytywy, a jakie minusy.

Pomysł genialny. Popieram i jestem gotowy wspomagać ile dam radę :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popieram pomysl i takze chetnie przylaczyl bym sie do tego projektu. A moze by tak napisac ksiazke z perspektywy palacza, opisac przygody jednej osoby,niekoniecznie prawdziwe, cos jak utwory pt. "pamietnik narkomana" itp. Mysle ze taka ksiazka bylaby lepsza w odbiorze dla zwyklego czytelnika,niz zlepek informacji napisanych naukowym jezykiem. No i jeszcze tytul. Dobry by byl taki ktory zaciekawil by osobe ktora spojrzy na ta ksiazke, na tytul akurat nie mam pomyslu,ale chodzi mi o to zeby czlowiek ktory przeczyta tytul nie pomysli ze jest to ksiazka wychwalajaca marihuane, ale ksiazka ktora jest ciekawa opowiescia o zyciu pewnej osoby. Mam nadzieje ze zrozumieliscie o czym mowie, wiecie przygody z dilerami,przesladowania przez policje, przypaly znajomych z krzakami,smieszne fazy po trawie i wiele innych rzeczy jakie palenie za soba niesie. Troche to chaotycznie napisane,ale mam nadzieje ze podsune komus jakis ciekawy pomysl. I w razie czego ja tez jestem chetny do napisania kilku stron lub wiecej jesli bedzie taka potrzeba :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pnk1977 tez dobry pomysl :) gratuluje :D a tytuł do tego "MJ wróc" nie troche do Lessy podobne :D nie no na powaznie to tytul cos w stylu "Życie to nie bajka..." hmm nie wiem w sumie jaki tytul :D masz racje zwyczajny odbiorca chetniej to przeczyta niz jakies notki :) ale w tekscie musi byc przesłanie takie jakie włąsnie chcemy przesłac czyli zeby ludzie zrozumieli... noo :)

ja tylko szukam dziury w podziurawionym :D

oczywiście mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, lecz nie nastawiałbym się na międzynarodowy sukces i coffeeshopy na każdym rogu za tydzień ;)

Ehh Chocby i prezydent(przepraszam za tak oficjalnie na Kaczego :D ) dzisiaj zajaral i przejrzal na oczy ze to nie jest mi wcale takie złe i jest z Konopii to nie tak Hop do legalizacji :) jestem tego swiadom ale chce podjac próbe :) i kazdy raczej na tym forum ma tego swiadomosc. Tu nie chodzi tylko o to dla mnie samo napisanie tej ksiazki wlozenia cos od siebie do niej to dla mnie sukces :):peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale w tekscie musi byc przesłanie takie jakie włąsnie chcemy przesłac czyli zeby ludzie zrozumieli... noo :)

Wiec dla tego ksiazka powinna byc napisana tak, zeby odbiorca mogl sie postawic w sytuacji palacza i zeby sklonila go do myslenia. Jesli udaloby sie napisac taka ksiazke,bylby to ogromny sukces :D Niech sie odezwie czlowiek ktory dal ten pomysl i niech powie co robimy, bo mozna rzucac tutaj pomyslami jeszcze duzo czasu a nic z tego nie wyniknie, trzeba ustalic jeden konkretny pomysl,podzial obowiazkow i zaczac dzialac. Jamajka.Rrz musisz zabrac glos :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popieram, chętnie bym pomógł, jednak ostatnio mam mnóstwo na głowie i raczej nie znajdę czasu przez najbliższe parę tygodni :/

Najpierw przydałoby się ustalić konkretne działy i ogólny zarys książki....

Wyobraźnia jeszcze mi podpowiada:
Kojarzycie może ten film który zaczyna się, że koleś daje nasiona.... potem film.... a na koniec pytanie: a teraz co byś zrobił gdybyś dostał garść nasion?
I sionka przemysłówki albo i nie- jako gratis do książki :zbakany:
Można by oczywiście wymyślić jakieś oryginalniejsze rozwiązanie - takie coś moim zdaniem fajnie "scali" taką książkę...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+