Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

Salem Alejkum, :razz:

Panowie, a no i Panie jest prosta bajera :) Powstaja piosenki, plakaty, wlepy, strony internetowe mające na celu uświadomic odbiorce ze te nasze Konopie nie sa takim złem jak to juz nasz rzad oraz media zdazyly nauczyc mieszkancow Polski.

Moze czas uderzyc bardziej wyrazista, wrecz naukowa metoda ... mianowicie napiszmy ksiazke, przedtsawiajaca MJ w jak najlepszym swietle, a do tego legalnie ja opublikujmy !

Co wy na to ? Macie jakies pomysly ? Uwagi jak za to sie zabrac ?

Musimy zebrac grupe ludzi ktora wezmie sie za robote i stworzy jednolita calosc !

Czekam na wasze sugestie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Jestem za jak najbardziej :D Ciężko będzie, a po wydaniu książki na pewno nasze "kochane" władze się przyczepią choćby do okładki poprzez którą będziemy promowali tenże jakże groźny i zły narkotyk.

No ale jeśli chodzi o samą książkę to powinna się tam na pewno znaleźć historia MJ od najdawniejszych dziejów gdzie już mamy wzmianki o konopi, pokazać jak kiedyś ludzie powszechnie ją uprawiali, co z niej robili, co dzisiaj można robić, opisać jej walory lecznicze których jest bardzo dużo, przedstawić jej ogromną przydatność dla społeczeństwa, pokazać dobre ale też i te złe strony bo jak każda używka NIEODPOWIEDNIO dawkowana MJ też takie posiada, przydało by się też porównanie do alkoholu i papierosów pokazać tym skurwysyńskim hipokrytą że mamy legalne dużo groźniejsze dragi a nam naturalnego zioła zabraniają palić! :trawka:

:peace:

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej, to wydaje mi sie najwazniejsze, aby poruszyc historie MJ gdzie i jak jest kultywowana, oraz przedstawic rosline z strony medycyny ... projekt jest realny do spelnienia, wystarcza szczere checi :D

Wiec kto ma uwagi jakies, pomysly, chcialby cos wniesc do projektu to pisac pisac pisac !!! :buch:

Link to comment
Share on other sites

Tak tez sadze, zeby opisac miejsca i ludzi gdzie MJ jest uznawana za religie ... czy zabawa ? Wolałbym jako odbiorca nie palacy przeczytac ksiazke w formie bardziej nastawionej pod katem nauki, popartymi mocnymi dowodami tresci ktore sprawia iz czytajacy zmieni swoje zdanie, poglad na ten temat !

Link to comment
Share on other sites

Jeśli książka ma być naukowa to musisz uwzględnić wszystkie aspekty dobre i złe, jeśli odbiorca przeczyta tylko o dobrych skutkach to przecież od razu stwierdzi że to bullshit, a tak przeczyta o mnóstwie dobrych rzeczy ale jak każda używka niesie za sobą troszeczkę jednak negatywnych skutków które moim zdaniem też powinny zostać uwzględnione jednak przy nich powinno się napisać występują one zazwyczaj w przypadku palenia nałogowego i tutaj tez powinno być napisane że chodzi o osoby które palą na przykład po dziesięć 3gramowych blantów dziennie przez 5 lat.

:peace:

Link to comment
Share on other sites

Guest Samuel

Żeby napisać książkę naukową, potrzebujesz "naukowca", poza tym marihuana to nie lekarstwo na wszystkie bolączki i ma też ciemne strony

Link to comment
Share on other sites

Wcale ze nie trzeba nakowca ... jest nas wielu, kazdy z nas ma swoja nauke w sobie, potrafi napisac cos z sensem.

Do tego do chodzi wiele prawd i ciekawostek o ktorych ludzie nie wiedza w tej kwesti :) Mysle ze napisanie ksiazki jest swietnym pomyslem wart zrealizowania.Pomysl ilu ludzi by to przeczytalo ? Wystarczy miec dobry i latwy w czytaniu material ...

Ta ksiazka mogla by byc malym kluczem do naprawde wielkiego sukcesu, a przeciez wszyscy tego chcemy ?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem taka książka (popieram jej pomysł) powinna zawierać obszerny wstęp, mówiący że informacje w niej zawarte pochodzą od palaczy tematu, a nie jest jakimś pobocznym projektem pismaków klasy zerowej, którzy nawet przyznając się do jej autorstwa nawciskali by sporo gó**o wartych tekstów w swoim codziennym, brukowym stylu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+