Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

Ogólnie: może być ^^

problem jest taki, że książki popierające legalizację już są, i nikt nie zwraca na nie uwagi...

choć fakt faktem, że są pisane przez naukowców, a nie "ćpunów" ;)

gdyby nasze kochane serwisy informacyjne zwróciły na to uwagę, może być kolejna medialna burza mózgów i "musków" nt. legalizacji...

alllleeeee.....

jak zwykle tego "nie zauważą"... :|

ponadto wątpię, aby komuś będącemu przeciw marihuanie chciało się wydawać pieniądze na książkę, w której są przecież "same kłamstwa" :|

jednakże sam pomysł ciekawy, a chęci dobre :)

osobiście byłbym za stworzeniem strony internetowej, na której byłyby zebrane wszystkie powody, dla których marihuana powinna być legalna, czyli jej walory medyczne, przedstawiony bezsens prohibicji, jej nieprzekłamaną szkodliwość, itd, oraz coś w stylu księgi gości, do której wpisywaliby się ludzie, chcący podzielić się swoją historią związaną z MJ...

ew. można by dodawać na którejś z podstron linki do artykułów na temat trawki, ze stosownym komentarzem...

nad wszystkim pieczę miałoby kilku chętnych redaktorów ;)

cały serwis, w przeciwieństwie do książki, byłby w ciągłym rozwoju :)

a w komentarzach do newsów na różnych serwisach informacyjnych można by umieszczać jeden link, zamiast powtarzać okłamanym przez państwo ludziom w kółko do znudzenia te same zdania... :|

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reptile,

Wlasnie o to chodzi ze to my napiszemy ta ksiazke, my jako Ci co domagaja sie tej legalizacji, nikt nie powiedzial ze jak ksiazka wyjdzie to odrazu tlum bedzie domagal sie legalizacji.Taka ksiazka dobrze wyreklamowana w odpowiednich srodowiskach mogla by norrrmalnie zaistniec i zmeinic zdanie czytajacych.

Strona internetowa ? Tez myslalem o tym, rowniez dobry pomysl ... stworzyc cos na miare portalu typu wp.pl o tyle ze z swiata konopi ;)

Wczoraj wieczorem zasypiajac pomyslalem sobie jeszcze o nakreceniu amatorskiego filmu ... cos typu ''ze zycie ma sens'' i odegrac w nim scenki jak ta nasz konopia byla traktowana mniej wiecej od poczatku :D

Ja pozostaje przy ksiazce, zdaje mi sie to ciekawym pomyslem, no i nie mala 'przygoda' a noz moze cos z tego wyjdzie ;)

Przypalilem sobie :joint: i wpadl mi kolejny pomysl ;) Czy jest na forum osoba zajmujaca sie rysowaniem ? Chodzi mi o animacje w formie mniej wiecej komiksu, ladnie i czsami przyozdobilo by ksiazka w lekko nutke humoru :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przypalilem sobie :joint: i wpadl mi kolejny pomysl ;) Czy jest na forum osoba zajmujaca sie rysowaniem ? Chodzi mi o animacje w formie mniej wiecej komiksu, ladnie i czsami przyozdobilo by ksiazka w lekko nutke humoru :wink:

Mysle ze daloby sie zrobic :) mam kilka bardzo ale to bardzo utalentowanych kolezanek ktore z pewnoscia zadowolą nas swoim rysunkiem podaj tylko co dokladnie a przekaze :) i bedzie gotowe :D

A co do strony hmmm... moze i tak ale czy czasem nie ma jeszcze wiecej stron internetowych niz ksiazek na ten temat ?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stron internetowych jest w choy, a ksiazke mozna by zapromowac, zrobic plakaty, postarac sie o premiere w Empiku itd :wink:

Dokladnie stron jest duzo i wg mnie czlowiek mniej uwierzy w cos co jest w internecie niz ksiazce :D w internecie przewaznie sa same bzdury :D a ksiazka to jakby symbol mądrosci na powazniej to powinni ludzie przyjac :) dodac prawdziwe historie tak zeby ludzie w nie naprawde uwierzyli :) wg mnie ta ksiązka to dobry pomysl :) oczywiscie zrobic reklame :) ulotki co sie da :) Czyli ksiazka ? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tyle, że te strony nie są robione przez palaczy...

a przynajmniej nie znam takowych ;P

a jakieś strony w stylu "cała prawda o marihuanie" to zwykle zlepek mitów, legend, opowieści, podań i przesądów, rzekomo popartych nieistniejącymi badaniami... :|

wątpię żeby Empik (czy cokolwiek innego) się zgodził na wspieranie "książki promującej zażywanie narkotyków" :|

a ksiazka to jakby symbol mądrosci na powazniej to powinni ludzie przyjac :)

ale książka kosztuje...

i trzeba się przejść gdzieś, aby ją kupić...

nie każdemu się chce :(

dodac prawdziwe historie tak zeby ludzie w nie naprawde uwierzyli :)

znając życie, ludzie w nie uwierzą tak samo, jak ja wierzę w historie typu "zacząłem palić marihuanę, po drugim buchu naszła mnie chęć na heroinę. teraz już wiem, że to marihuana zniszczyła mi życie"

...

:(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czemu promującej zażywanie narkotyków ?

hehe, to była ironia ;D

chodziło mi o to, że dla niektórych stwierdzenie "przedawkowanie marihuany jest praktycznie niemożliwe" już jest dla niektórych nakłanianiem do zażywania... :neutral:

w takim świecie żyjemy...

bo najlepiej jest mówić że to zUo, szatan i wafelek, nie mając żadnych podstaw, aby tak twierdzić...

ogólnie niemal każda wypowiedź, w której nie będzie zdania "po zapaleniu skręta zgniją Ci kości", będzie gnojona...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+