Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kogo do wywiadu? Oczywiście polecam wszystkich raperów, również dobrych rasta którzy grają reggae;) Ciekawym pomysłem byłaby również rozmowa np z posłanką Senyszyn, dla odmiany z rzecznikiem Monaru, czy też Dopalaczy. A już strzałem w dziesiątkę był by jakiś profesor chemik zajmujący się substancjami psychoaktywnymi od tych roślin etnobotanicznych po neuroleptyki, taki profesor powie tylko obiektywną prawdę. Najlepszy do wywiadu co prawda byłby Bob, świeć panie nad jego duszą. Również można by zagraniczne wywiady przetłumaczyć (tylko zgodę by trzeba uzyskać)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Hejka wszystkim :twisted:
Sporo czasu mineło od ostatniego wpisu.Mysle ze czas spowrotem reaktywowac ten temat.Z góry chciał bym przeprosic za olanie tej inicjatywy, ale jak to w życiu bywa ... nikt nie wie co za rogiem czmycha
Sprawa jest dosyc prosta, mianowicie potrzebni są ludzie chętni do pracy nad książką

Mam nadzieje ze znajdzie sie kilku ludzi którzy zechcą dopomoc tekstami, pomyslami, ciekawa grafika, a i nawet wywiadami.

Zatem jesli macie jakies pomysly odnosnie ksiazki to piszczcie.Kazdy pomysl mile widziany

Alejkum salam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+