Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kórwa już mam was dość pierdolicie o propaganji a ch**a robicie zachowujecie sie jak nasz rzad pierdolom i ch**a robia. jak chcemy cos zdzialac to powinnismy ruszyc dupy z domow i cos zrobic pozytecznego a nie siedziec na dupach i tylko biadolic.

P.S: sorki za wulgaryzmy ale taka prawda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kórwa już mam was dość pierdolicie o propaganji a ch**a robicie zachowujecie sie jak nasz rzad pierdolom i ch**a robia. jak chcemy cos zdzialac to powinnismy ruszyc dupy z domow i cos zrobic pozytecznego a nie siedziec na dupach i tylko biadolic.

P.S: sorki za wulgaryzmy ale taka prawda

Opanuj M A C I C E 8) Stary nie ten temat :) Książki raczej na stojąco czy biegnąc sie pisać nie da ! MWK juz był :) chetnie wszyscy wyjdziemy zorganizuj tylko i zbierz pieniądze na organizacje :) Blessik i panuj nad emocjami albo się nie udzielaj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie chodzi mi o ta ksiazke a nowego tematu nie oplaca sie pisac. a jak by np zebrac pare zl od kazdego co popala to fundusze by sie znalazly. a wy tylko o tym trombicie to troche co by bylo mozna zrobic gdyby to jest troche wkurzajace. jak bym byl po 18-stce to sam bym zebral pare osob z tego forum i sie zajol sie zbiurka pieniedzy. kase mozna zebrac na rozne sposoby naprzyklat wyslac gupiego smsa pod dany nr. tylko trzeba byc pelnoletnim zeby wszystko pozalatwiac. a napeno w srod nas sa osoby pelnoletnie i chca tez dzialac a nie tylko gadac. jak chcemy miec legalizacje to trzeba dzialac. rozwaz to co napisalem jest w tym durzo prawdy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+