Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

Napiszcie też o tym jak USA kłamało, najpierw zdelegalizowali z powodu jako by pod jej wpływem miało się zabijać ludzi i wzmagała agresje a potem po iluś tam latach znowu została zdelegalizowana z dokładnie przeciwnego skutku jako by jej palenie wzmagało pacyfizm u ludzi
podczas wojny w wietnami mówili tak w całym USA bo żołnierze palący wietnamską trawę nie hcieli walczyć :)

Żeby to trawka wtedy wiodła prym w Wietnamie :twisted:

P.S. Jamajka dasz też na PW gg? Chętnie od tego weekendu się zaangażuję

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okładka



No to szkic okładki gotowy :) jeszcze nie dokonczona ale musialem pokazac :D

Mianowicie takie było moje przesłanie:
Tłum manifestujący wszyscy biali , czarni , zółci wszyscy ! niosą na rękach Ogromną doniczke która pęka od napierania korzeni naszej MJ która chce być wolna mieć więcej miejsca wyzej marihuana przeistacza się w statue wolnosci symbol sprawiedliwosci.W ręce trzyma worek z weedem korone ma w ksztalcie lisci a zamiast pochodni widnieje tu lolo :D a ta całosc to taki symbol niesprawiedliwości i kłamstwem jakim jest obarczana marihuana. :)

Pomysł mój wykonanie Maciej Haufa :) Jak wam się szkic podoba ? wypowiadac sie prosze :)

P.S chcialem dodac ze dałem dalsze wskazówki mianowicie wszystko szare i blask z tlącego sie lola :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+