Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Książka


Jamajka.Rrz

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i można by było podzielić na 3 główne Części książki co społeczeństwo na temat trawy wie i oczywiście wyjaśnienie co jest mitem a co nie i jeszcze dodatkowo na część gdzie są historyczne fakty i na opowiadania ludzi którzy są naprzykład chorzy albo mają historię piękne rzycie nie pije allkoholu nie pale fajek lubię trawę złe prawo zrypane życie kumacie o co mi chodzi bo indica ciężka była :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żylak,

Podobaja mi sie twoje pomysly :) Tak jak mowisz na trzy czesci ja podzielimy ...

GreenHause,

Czy odpowiadalo by tobie ''Historia Konopii'' ;> Musial bys poczytac troszke jak bylo tysiace lat temu, jak bylo no II wieki temu i jak jest mniej wiecej teraz ? Odpowiada ?

Kazdy inny z was moze rowniez pisac, na wybrany temat ... jak juz bedziemy tak daleko to potem selekcje sie zrobi z waszych wypocin i to co dobre bedzie to wchodzi w material ... tylko wiecie jak panowie piszcie ile sie da na wybrany temat ... maksimum :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No więc tak okładka juz ogarnieta :D za tydzien będzie :D mysle ze sie wam spodoba :)

Ja raczej niedlugo do PL wracam :D więc NO PROBLEM zeby gdzies się spotkać grupą "nastroic" się i główkowac :D

A mam cos jeszcze do wyboru ? :D proponowalbym zebrac ochotników do kazdego działu i zeby te osoby ustawily sie nie wiem teamspeak , skype , gg i dogadali sie sami np. jak ja mialbym ten dział co mówisz to podzielilibysmy sobie np. na jakies strefy czasu :D wiecie o co chodzi :) Bo tak jak kazdy zacznie tutaj pisac to to sie zrobi motanina troche... :) a ktos nowy to wtedy niech napisze ze wyraza inicjatywe i sie dolaczy do ktoregos "zespolu" ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No tak ale jak wyglada plan naszej ksiazki? Jak bedzie wygladac fabula? Przeciez trzeba sie trzymac konkretnego planu, no bo jak to bedzie wygladalo? Kazdy napisze rozdzial od siebie i co, zlaczymy to w ksiazke? ok, niech bedzie i tak,ale jak wyglada zarys fabuly bo to nie bylo jeszcze ustalone do konca. :?:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+