Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem jak jest w meskich gatkach bo mąz nosi tylko bokserki ale w damskich jest takie wzmocnienie po calej dlugosci ze tak powiem w kroczu własciwym, podwójna warstwa materiału, pomiedzy te warstwy mozna wsadzic : >

Też to miałem na myśli tylko nie wiedziałem jak to nazwać. :pies: chyba nie będzie przebierał w majtkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Takich ciuszków jest w pip co mają takie skrytki. Sam mam kilka, które posiadają takie schowki (w które i tak nic nigdy nie chowałem :D).. np spodnie/spodenki PROSTO.

Najczęściej jednak znajdziesz te skryty w ciuszkach mass'a. Ogólnie dla niezbyt rozgarniętego :pies: to może być miejsce nie do odnalezienia, ale dzięki takim postom, jakie teraz piszemy potencjalny :pies: wie, że jeżeli ma do czynienia z kolesiem w szerokich spodniach, to może się spodziewać takich kieszonek.

Najlepszym sposobem żeby uchronić się przed przypałem, jest zminimalizowanie go!

Nie chodźmy po mieście z większymi ilościami! Ba, najlepiej w ogóle nic przy sobie nie kitrać. Jeżeli nie mamy wyboru, lepiej wydać troszeczkę i podjechać do 'typa' taksówką.

Pozdro dla kumatych !

:]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+