Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

ja slyszalem ze podobno dobrym sposobem na poruszanie sie po miescie z mj jest wkladanie jej poprostu w kaptur. na tyle razy ile mnie zatrzymywali faktycznie nigdy nie zagladali do kaptura. osobiscie nosze :ganja: w dloni i w razie czego przygotowany jestem na jej zjadanie. natomiast wiekszosc moich znajomych nosi wszystko w majtach pod jajami. tez nie slyszalem jeszcze zeby komus tam zagladali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiekszosc moich znajomych nosi wszystko w majtach pod jajami. tez nie slyszalem jeszcze zeby komus tam zagladali.

Oj to sie mylisz mogą wziąść cie na komendę albo do suki i kazać sciagac majty i kucac i wtedy chowanie pod jajami :D nic nie da :) ale jest co prawda w miare bezpieczne bo rzadko kaza sciagać majty chyba ze maja duże podejrzenie.

Najlepiej to mieć taka żeby mieć do tego łatwy dostep zeby wrazie czego albo wyrzucić albo zjeść :D. Najlepiej to z towarem lepiej za bardzo sie nie kręcić , a jak się gdzieś stoi to lepiej gdzieś schować .

Pozdro dla kumatych :peace: Oby było jak najmniej przypałow ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja osobiscie nie chowam w majty z prostej przyczyny, chodze w luznych bokserkach (; dwa razy zdazylo mi sie ze jak zabieralem towar w dluzsza podroz pociagiem przyklejalem go zwykla tasma klejaca od wewnetrznej strony bokserek. prowizorka ale na pierwsze trzepanie nie znajda, a w razie gdyby kazali sie schylac tasma zabezpieczy przed przypadkowym wypadnieciem mj.

swoja droga czy to jest zgodne z poszanowaniem prywatnosci zeby kazali sciagac nachy? przeciez mam prawo do intymnosci. pytam bo nie bylem nigdy w takiej sytuacji

Tehacjuszu ciesze sie ze potwierdzasz jako takie bezpieczenstwo kitrania mj w kapturze. mysle ze opcje dlon i kaptur bede stosowal wymiennie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra kryjówka jest też pod wkładką w bucie, w zasmarkanej chusteczce albo w kondomie wyglądającym na zużyty. Tam raczej nie zajrzą, ale jak zajrzą do tego tematu to wtedy będą wiedzieli gdzie szukać :money:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wiem jak jest w meskich gatkach bo mąz nosi tylko bokserki ale w damskich jest takie wzmocnienie po calej dlugosci ze tak powiem w kroczu własciwym, podwójna warstwa materiału, pomiedzy te warstwy mozna wsadzic : >

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+