Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

Bardzo cwane jest iść w stronę policjantów, najważniejsze jest zachowanie zimnej krwi, a widząc psy na zjarańca nie trudno o paranoję, jeśli w dodatku mamy jeszcze w kieszeni temat. Każdy powinien mieć swój patent zachowanie się w takich sytuacjach, a najważniejsze dobre skitranie baki. W razie bezpośredniego kontaktu z niebieskimi dobrze jest z nimi zagadać, a nie wyskakiwać z mordą, bo niektórzy tak robią, a skutki są przewidywalne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od strony przeszukania chaty i zabezpieczenia kompa. Jeżeli się coś ma to trzeba pomyśleć koniecznie o czymś niekonwencjonalnym. Brackiego kumpla uratowały rzadko używane gary w kuchni. :idea: Ogólnie żadnych szafek, szufladaek, książek i innych gówien, tylko coś z inwencją. Od strony kompa to na pewno brak prowadzenia historii w komunikatorze, TrueCrypt, na partycji kodowanej (np. AES-Twofish) dać FF portable i na nim ciekawsze strony i tylko na nim byc pologowanym na nich. Do tego wszelkie materiały audio-wideo jak już miały by być to archiwizowane własnie na partycji szyfrowanej. Moje hasełko do partycji ma ponad 20 znaków, ale do montowania jej i wpisywania hasła szybko idzie się przyzwyczaić.

W terenie, myślę że dobry jest śmietnik w kieszeni. Staram się nie śmiecić w ogóle. Znaczy każdy papierek, wysmarkana chusteczka, torebka foliowa wszystko leci do kieszeni kurtki i czeka spokojnie na powrót do domu(lub w normalnej sytuacji najbliższy śmietnik :D ). W razie W rzucasz taką garstką nie wiadomo czego, jak masz mało majeranku to spokojnie może być w jednym z tych śmieci :roll: UWAGA - to czysta dywagacja, przez 8 lat nie musiałem całe szczęście nikomu jeszcze pokazywać tego syfu :smoke:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Jezeli znasz miasto, w ktorym mieszkasz i wiesz gdzie mozesz uciec i szybko biegasz, to jak chca cie zatrzymac to w nogi gdzies wyrzucasz ganje nie spostrzezenie i najwyzej jak cie zlapia i przetrzepia to nie masz nic:] Odpowiesz, ze sie boisz policji i uciekasz i co ci moga za ucieczke zrobic...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!!!

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda działanie policji, interesuje mnie czy policja przeprowadza "wywiad środowiskowy"? Ostatnio, podczas mojej nieobecności był pod moim blokiem jakiś typ który pytał mojego sąsiada o to czy ja mieszkam w tym bloku. Powiedział , że jest moim znajomym jednak ja nie przypominam sobie żebym miał znajomego o przedstawionym przez sąsiada wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na mnie też kiedyś robili wywiad. Tylko wtedy byłem zielony w tych sprawach. Gdy taki wywiad wypadnie b.niekorzystnie dla ciebie to spodziewać się można wszystkiego. Łącznie z napadem AT-ków: gleba !, qurva !, glebaa!

Okazuje się, że mam miłego sąsiada, który jest szwagrem :pies: . Często w życiu "dobrzy" ludzie z naszego otoczenia okazują się być Judaszami, konfiturami i robić nam koło dupy choćby z zazdrości.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziwi mnie dlaczego pytał tylko gdzie mieszkam. Może to nie był pies ale samochód jest mi znany z pobliskiej komendy (zgadza się marka i kolor). Nie znam tablic więc pewności nie mam. Wiem na 100% :) że nie mam 35letniego znajomego. Szkoda, że wszystkie takie podejrzane akcje dzieją się w czasie w którym mam chęć na 2 uprawę :)....pozostaje mi wyczyścić dom i czekać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+