Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

Tak naprawde to nie ma miejsca w które schowasz i masz pewność ze nie znajdzie zawsze jest ryzyko . Najlepiej z duża ilością nie chodzić , mała ilość można zawsze poprostu zjeść :!: :D i bedzie nawet korzyść bo podobno faja klepie jak sie zje :ganja: ale to nie potwierdzona informacja :zmiazdzony: :zbakany:

Orient , uwaga czujna :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mało konwencjonalni jesteście...

MJ pod jaja? Wyrzucać? uciekać? ZJADAĆ?!

Ludzie...:D

Zawsze przy transporcie czy z punktu A do punktu B , czy na jakies wyjscie w teren czy do miasta mam ze soba osobę płci pięknej :D. Cały cyckonosz po brzegi wyładowany i wszystko w największym porządku :D.

BTW powiem o bradzo ważnej rzeczy , gdy ktoś z nas jest niepełnoletni w razie rpzeszukiwania może stwierdzić TYLKO PRZY OPIEKUNIE PRAWNYM i ch*j musza zawijać na komede czekac na ojca , mowisz ze chesz pogadac z ojcem przed przeszukaneim w osobnym pokoju dajesz mu stuff i neich cie fiskaja . Cokolwiek to bedzie czy bron czy nóż czy gibony lepiej mieć przypał u rodziców niż nasrane w papiery...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mojego kumpla jak trzepali na komendzie to kazali mu sie rozbierać, nawet musiał majtki zdjąć, miał przy sobie jakieś buchy, bodajże 1,5 sztuki i w ostatniej chwili włożył sobie w du*e, potem kazali mu kucać bo chcieli looknąć czy mu coś tam nie wyleci, miał w ch*j farta, oczywiście zawinęli go na Okęciu w Wawie. Wiem że to krępujące ale ostatnim wyjściem awaryjnym jest wsadzenie sobie bucha w du*e :P:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a znajomemu wyleciały z dupy przy psach :D co prawda to była obława i poszedł siedzieć za dilerkę a sytuacja nie była zbyt dla niego zbyt śmieszna, ale potem potem jak już wyszedł to pompa była że tyle jarał że zamieniał gó**o w buchy i potem to opychał 8) historia potwierdziła że te jego buchy były rzeczywiście z dupy jak widać dosłownie i w przenośni: słabo klepały, były chrzczone przyprawami i małe bo w sztuce to było może 6 nabić...ale od dupy strony :lol: .hehe zemściło się :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Ja opowiem jak ja to w tym roku robiłem.

Miałem psy zupełnie w dupie :D

Mieszkam na wsi, miejsce na outdoor wybrałem 17 km od chat. Żadnego prawka, więc jazda na rowerze. Było to w lesie, w miejscu posadzenia małych drzewek, odgrodzone od zwierząt. Trochę bałem się, że leśnicy się tam mogą kręcić i słusznie, bo się kręcili, mimo że po śladach widziałem, że stali koło mojego krzaczka, to nie poznali co to jest :P. Nawet jakby był tam jakiś pies (co jest nie możliwe, bo mają lepsze sprawy niż kręcenie się po lesie) to jest to ścieżka rowerowa, więc koleś na rowerze z plecakiem nie budzi podejrzeń. Droga do domu mało uczęszczana, żadnej policji. A nawet jeśli by jakaś była, to w żaden sposób nie nabraliby jakichkolwiek podejrzeń. :wink:

no ale kur*a samiec wyrósł :evil:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość narkomenel

Najwazniejsze to nie stresowac sie. Zobaczcie czy chodzac normalnie po ulicach policjanci was zaczepiaja zeby was przeszukiwac? Mi sie to nie zdarzylo. Najbardziej przypalowe jest wlasnie chowanie sie gdzies po krzkach czy siedzenie na laweczkach gdzies w parku. Takie niestety realia, niejeden raz chodzilem po miescie z wiekszymi ilosciami i nigdy nic sie nie wydarzylo. Mijalem patrole piesze i nie tylko. W kazdym badz razie nie ma co kusic losu i lepiej uwazac, ale pamietajcie nerwy zawsze na wodzy bo nasze zachowanie moze skusic strozow prawa do sprawdzenia nas ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+