Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

Konopielek dobrze mówi.. Sam jak szedłem na marsz i zobaczyłem co się tam dzieje, to blanty na wierzchu w razie czego do zjedzenia.. :D

A co do outa to myślę, że nie ma reguły. Jak trafią na spocie to co by się nie gadało to i tak nikła szansa na cokolwiek. A chyba największa lipa by była jakby się powiedzmy partiami ścinało i powiedzmy kiedy część by się suszyła i by się pojechało ściąć resztę i wtedy by wpadli na spot, potem przeszukanie i masz za uprawę, posiadanie i znając życie dillerke...

Niebezpieczny sport, ale ile adrenaliny.. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lampa, offtop może i mały był, ale ile sensownych informacji wniosłeś swoim postem...? A co do reszty Twojego posta to się w pełni zgadzam, ale powiem tak,.. Z mj przy sobie nie mam problemów bo jej praktycznie przy sobie nie noszę i to powinna byś najlepsza rada... :D A co do uprawy, to jak ktoś to powiedział uzależnia bardziej niż palenie... Ale serio to sport ekstremalny.. A jak trzeba, to i jak się forma w sprincie podbuduje :D

A tak serio mówiąc to jak noszę coś przy sobie to zawsze mam wszystko w łapie i obserwuję co się dzieje.. Nawet jak jadą z daleka i nie ma pewności czy akurat mnie zatrzymają to i tak wyrzucam, i w razie czego wracam po to te 10m i idę dalej... Większa lipa to jest z tymi całymi outdoorami, ale o tym nie piszę, bo tam przypału nie miałem..

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie, spokój i opanowanie. Wczoraj idąc do szkoły z kumplem mieliśmy sobie spalić przed. A tu nagle zajeżdżają nam drogę z piskiem opon. To ja już byłem pewny że coś wiedzą... Myślę sobie ale pech. A oni "Czemu nie przechodzicie po pasach?"

Ja normalnie rowerem przywiozę. :ganja: W dzień. W nocy to się bd rzucał w oczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

. Nawet jak jadą z daleka i nie ma pewności czy akurat mnie zatrzymają to i tak wyrzucam, i w razie czego wracam po to te 10m i idę dalej..

Pozdrawiam :D

moim zdaniem to właśnie robisz sobie przypał. wyrzucasz? a jak pały zauważą? lepiej mieć w łapie i ewentualnie wsadzić w naszki w takim przypadku. :zrzut:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja normalnie pewnym krokiem przechodze kolo nich nie rozgladam sie nerwowo tylko na lajcie. raz idac ulica i palac blanta mijal mnie radiowoz, nie zrobilem nic po prostu, tylko go nie bralem do ust i trzymalem jak papierosa. kazdy ma swoj sposob ale lepiej wyluzowac i chociaz moc odsapnac z ganja a nie sie stresowac. Przeciez po to ją palimy!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wychodzisz z uliczki, na prawo pałki na lewo luzz... w którą idziesz?

Moim zdaniem czasami lepiej w stronę panów policjantów i przejść sobie koło nich.... w razie spisu max spokoju i opanowania, a raczej nic innego nie powinni zrobić jak poszedłeś w ich stronę....

Co do jedzenia może i można w czasie rewizji, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że pan policjant zacznie cię np. dusić, abyś nie mógł tego połknąć (widziałem taką akcje)...

W bardzo przypałowych miejscach i sytuacjach (no np. marsz) można sobie mniejsze ilości w plastykowej torebce od razu wsadzić do ust, ulokować tram tak coby nie przeszkadzało zbytnio, w razie W pogryźć bądź nie i połknąć.....

Wyrzucanie też jest nieco przypałowe... Poczytajcie newsy i arty o zatrzymaniach w co niektórych jest, że ktoś podczas rutynowego spisywania coś wyrzucił i wpadł nie przez to, że miał, ale przez to, że wyrzucił i zostało to zauważone... Poza tym pieski lubią sobie najbliższe okolice latarką pooświetlać (kilka razy tak robili jak mnie spisywali)...

W zimie jak jest śnieg można coś fajnego wykombinować...... :joint:

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+