Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Metoda kumpla: wkłada sobie owinięte nabicie w folie do nosa :D Ja chowam we włosy i patent z spryciarzy. Najlepiej jak się mieszka w mniejszych miastach i wie się gdzie :pies: szukają.

A najbardziej uniwersalna jest dziewczyna, ich nigdy nie trzepią. Jest już nawet taki temat a forum.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jezeli chodzi o dziewczyne to trzepac ja moze policjantnka :pies: a tych ostatnio jest duzo :evil: nawet u mnie w malym miescie posrodku niczego laza parami po ulicach :evil: wiec w takim przypadku moga kazdego przetrzepac. gdzie bys nie mieszkal to psy i tak wesza za jednym bo to im dobrze statystyki poprawia i prawda jest taka ze nawet jak schowasz w du... to i tak potrafia znalesc... choc w takiej dziurze jak moja to kielnie trzepia bo w odbyt nie zagladaja:P a jezeli chodzi o chowanie to polecam nawierzchu trzymac tak ze w razie przypalu dyskretnie wyrzucic i to juz nie jedna osoba mowila. ja zazwyczaj nosze przy sobie tyle ile potrzebuje nie nosze wiecej niz mi potrzeba do palenia. a jezeli chodzi o spota to w tym kraju ciezko o dobre miejsce mimo ze polowa powieszchni to pola. chyba ze ma sie naprawde niezle krzury

choc ja krzaczka stracilem w takich krzurach dzieci sobie wlazly i sobie zrobily tam jakis bunkier zeby browary loic bez przypalu krzak wylamany lezal nie podal a w miejscu tandetny stolik i kanapa z malucha

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to macie patent na zapalniczke schowek. Byla kiedys podobna do kupienia w hemp sklepie i zaluje ze sie nie skusilem wtedy, nie musialbym robic teraz :wink:

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic...k-z-zapalniczki

Proponuje zrobic z duzej BICa tej najwiekszej. Do takiej zapalary wejdzie co nie co dla siebie :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mało konwencjonalni jesteście...

MJ pod jaja? Wyrzucać? uciekać? ZJADAĆ?!

Ludzie...:D

Zawsze przy transporcie czy z punktu A do punktu B , czy na jakies wyjscie w teren czy do miasta mam ze soba osobę płci pięknej :D. Cały cyckonosz po brzegi wyładowany i wszystko w największym porządku :D.

Ja wolalbym sie przyznac niz narazac jakas kolezanke, chyba ze jakies tepe szmacisko, a w ogole jak trafisz na pania policjant to nic Ci to nie pomoze :D

Nie ma 100% sposobu, wszystko zalezy od psa, o ukrytych kieszonkach, kapturach, majtkach itp to oni wiedza wczesniej niz my.

Jedyny sposob to tak jak juz pare osob pisalo, ubrac sie jak jakis pedal czy lanser, takiego nie rusza. Logiczne ze jak maja typa w szerokich spodniach, a w "rurkach" to przetrzepia skejta, stereotypy... ;]

Mam takie pytanko, lapie mnie psiarnia z mj, zawijaja mnie na komisariat i jest przesluchanie, a ja zaczynam nawijac ze jestem uzalezniony, ze nie umiem sobie poradzic bez ziola, ze musze palic, a boje sie zwrocic do kogos o pomoc itp oczywiscie podczas zatrzymania nie stawiam zadnego oporu itp. widza ze chce isc na wspoprace i dochodzi do pytania od kogo to masz, ja bez niczego nawijam ze na przystanku zagadalem do jakiegos dresa ktroy wydawal sie kumaty, dalem mu hajs a on po 20min mi to przyniosl, jednak nie potrafie go opisac bo oni wszyscy dla mnie tacy sami. Na co moge liczyc w takiej sytuacji, jest w ogole sens tak sciemniac szczegolnie ze chodze w szerokich spodniach?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dochodzi do pytania od kogo to masz, ja bez niczego nawijam ze na przystanku zagadalem do jakiegos dresa ktroy wydawal sie kumaty, dalem mu hajs a on po 20min mi to przyniosl, jednak nie potrafie go opisac bo oni wszyscy dla mnie tacy sami.

wpierdol z miejsca

podpinam sie do pytania slyszalem ze jak zlapia i powiezze jestes nie bojmy sie powiedziec narkomanem i jestes uzalenziony a bedac niepelnoletni mozesz isc na odwyk i nie miec zadnych zawiasow. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+