Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem pomysły z noszeniem w majtach czy ukrytej kieszonce są beznadziejne, bo ubrania trzeba zmieniać, a jak cie przepyrają to duża szansa, że znajdą. U mnie w okolicy jak już pyrają to zabiorają do lodówki, biorą kurtke do ręki i sami przeszukują, karzą skarpetki podwinąć albo stanąć tyłem i opuścić majtki do kolan.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemano. wczoraj po poludniu nas przyjebali. mialem przy sobie strzaskana polowke lufki. pytali sie z kad mam i takie duperele, nic nie powiedzialem, zmyslilem historyjke. jestem nie letni i tu moje pytanie; mogli mnie przeszukac i przesluchac bez mojego opiekuna prawnego ? na komendzie i w radiowozie prosilem o telefon do ojca.. powiedzieli ze nigdzie nie bede dzwonil. niby mieli mi jeszcze chate przeszukac, ale zrezygnowali. na koniec juz w domu, TYLKO powiedzieli ze mam sie w poniedzialek stawic na komende z ojcem, nie zostawili zadnego wezwania, powiadomienia, nic. comi moze za to grozic ? nigdy nie bylem notowany, do tej pory bylem czysty jak lza. prosze o szybka odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemano. wczoraj po poludniu nas przyjebali. mialem przy sobie strzaskana polowke lufki. pytali sie z kad mam i takie duperele, nic nie powiedzialem, zmyslilem historyjke. jestem nie letni i tu moje pytanie; mogli mnie przeszukac i przesluchac bez mojego opiekuna prawnego ? na komendzie i w radiowozie prosilem o telefon do ojca.. powiedzieli ze nigdzie nie bede dzwonil. niby mieli mi jeszcze chate przeszukac, ale zrezygnowali. na koniec juz w domu, TYLKO powiedzieli ze mam sie w poniedzialek stawic na komende z ojcem, nie zostawili zadnego wezwania, powiadomienia, nic. comi moze za to grozic ? nigdy nie bylem notowany, do tej pory bylem czysty jak lza. prosze o szybka odpowiedź!

Wyluzuj :))Jednak pieski lubią zabawę. No ale nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania... Mam na myśli do 15 roku życia musi być przy Tobie opiekun prawny. Nie wiem jak powyżej. Do 18 roku nie mogą Ci żadnych zabiegów medycznych bez opiekuna - typu krew np. A wjazd na chate - potrzebny jest nakaz od prokuratora... Sami z siebie mogą tylko postraszyć. A spisali Cię chociaż? Jak nie dostałeś żadnego formalnego wezwania - na piśmie - wg mnie nie musisz iść. Ale najlepiej poradź się prawnika - jednorazowe porady nie są zbyt drogie ;-)

OD kiedy nauczyłem się kręcić wolę bletki niż szkło :) ale ogólnie jedna prawda jest - zresztą już wymieniona - im bardziej podejrzanie się zachowujesz - tym większy przypał możesz mieć. Szacun dla gościa co miał w ręku skręta jak się z pieskami mijał. Tak powinien człowiek się zachowywać - spokojnie. Bez przypału siadasz na ławce w parku - wymujesz paczkę fajek, wyciągasz skręta - jarasz, idziesz dalej :)

LUDZIE - wyobraźcie sobie, że idziecie czyści i mijacie patrol... ? Nic. Idziecie nic wam nie zrobią, nie zatrzymają z byle powodu i nie każą zdejmować gaci... A teraz ta sama sytuacja, tylko w majtach tematy. Również nic. Idziecie nie wnikacie :))

Mnie bardziej ciekawi sytuacja jak to jest z psami. Czy każdy policyjny jest wyszkolony? Raz tylko miałem sytuację, że nad jeziorem jakaś psina zaczęła na mnie zaciekle szczekać. Miałem przy sobie parę srkętów. Z 10 m. przed i 10 m. za jak byłem jeszcze ujadanie słyszałem. Nic - kulturalnie, nie wiesz o co psu chodzi, idziesz dalej. Na szczęście był to odosobniony przypadek a cała reszta(zwierzaków czworonożnych xD) nawet nie zwraca na mnie uwagi.

A tak przypomniała mi się jeszcze jedna sytuacja. jedziemy z kumplem pod garaże skręcić co nie co. Trochę nam to zajęło, ludzi trochę w pobliżu się kręciło jak nigdy, więc postawnoiwliśmy przed zjaraniem zmienić miejscówkę. Wyjeżdżam na asfaltówkę, pech chciał, że wyjazd z lewej strony lekko utrudniony, a na dodatek słońce piździło w oczy ostro. Ostatecznie wymusiłem pierwszeństwo przed.... radiowozem :D Widać wkurwieniu panowie byli, ale kulturalnie trzeba przeprosić i jedziesz dalej... :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiewiorka nie stety kumpel strzelił z dupy, na drugi dzień jak go wzięli.. powiedział ile mieliśmy, od kogo, kto załatwiał.. przejebka totalnie ;/ dostałem 3 zarzuty, posiadanie śladowych ilości, posiadanie 2g i udostępnianie nieletnim, jeszcze pan policjant powiedział, że widzi iż żałuje tego co się stało więc nie postawi mi zarzutu za składanie fałszywych zeznań. wiem, że czeka mnie sąd rodzinny, ale nie wiem co mi grozi. jak myślicie, obejdzie się tylko kuratorem czy może mnie czekać zakład poprawczy ? coś mi tam mówili, że mogę dostać kilka lat za to, ale chyba sciemniali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moim zdaniem, nie potrzebnie się przyznawałeś, przecież miałeś tylko lufkę. Jeśli on strzelił z dupy to mogłeś powiedzieć, że on jest prowodyrem, osobą załatwiającą, posiadającą" a teraz próbuje zrzucić winę na ciebie. Jak mogłeś dostać dwa zarzuty za posiadanie? Może jest jeszcze szansa by się z tego wykręcić tym bardziej, że jesteś nieletni.

PS Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szansy nie ma raczej. na protokole, nad moimi zeznaniami jasno napisane jest że posiadanie sladowych ilości narkotykow w postaci marihuany i posiadanie 2 gram narkotykow w postaci marihuany. teraz tylko czekać na rozprawę i modlić się o żeby był tylko kurator.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szansy nie ma raczej. na protokole, nad moimi zeznaniami jasno napisane jest że posiadanie sladowych ilości narkotykow w postaci marihuany i posiadanie 2 gram narkotykow w postaci marihuany. teraz tylko czekać na rozprawę i modlić się o żeby był tylko kurator.

Moim zdaniem Szykuj się na darmową pracę w MPO :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

szansy nie ma raczej. na protokole, nad moimi zeznaniami jasno napisane jest że posiadanie sladowych ilości narkotykow w postaci marihuany i posiadanie 2 gram narkotykow w postaci marihuany. teraz tylko czekać na rozprawę i modlić się o żeby był tylko kurator.

Spokojnie. Jeżeli nie byłeś wcześniej notowany i karany, wątpię byś za taką ilość dostał coś poważnego. Tzn - gdyby był zarzut tylko posiadania - to nawiasy, kurator i po problemie - no ale skoro mowa jest jeszcze o udostępnianiu nieletnim, to sąd może różnie do tego podejść. Mają dowody, że udostępniałeś? Przecież piszesz, że ktoś Cię wsypał - dill czy kupiec?

Spokojnie, szukaj pozytywów - nie siedzisz i nie czekasz na rozprawę. Gdyby Cię na ten okres przymknęli byłoby znacznie gorzej ;-) Może się wywiniesz. Mówię - jeżeli chcesz uspokoić nerwy - wyjmij zaskórniaki, pożycz od znajomych (w końcu sprawa gardłowa) i idź do adwokata po poradę - przynajmniej ja bym tak zrobił i wiedział czy wiać z kraju czy nie ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+