Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak uchronić się przed przypałem ?


Gość rastaboy92

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

myśle że zawiasów raczej nie dostaniesz a jak coś to małe, jak mogą powiedzieć że miałeś 2G jak mają tylko dwuch świadków nie wiadomo, mogli klamać (przypuszczam że mają tyle lat co ty) no i weź powiedz w sondzie że to on był tym co załatwia tak jak doradzali wcześniej. Powiedz że tą lufke to znalazłeś i byłeś ciekawy co to jest (zależy ile masz lat, jak mniej to tak mów) albo że byłeś na przystanku szło jakiś dwóch ''dresów'' i leżała jakaś lufka na ziemi i myślałeś że będziesz się musiał bronić że ją połamałeś na pół żeby byłą ostra :D raczej ch****e ale wiesz musisz ściemniać

PS wku***a mnie takie coś znaleźli tylko pół lufki i dwuch świadków i już że 2G. Przecież chyba muszą mieć to całę , tzn w woreczku lub czymś, tak mi się wydaje :D

3maj się chłopie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolege tajniacy przeczepali kiedyś w parku, nie radze trzymać danych, zdjec, smsow itp itp na fonie, zwlaszcza ze wiecie jakie multimedialne teraz sa foniki i jakie bajery typu zdjecia mozna nimi robic, co jakiś czas zgrywaj zdjecia itp na dysk z czego na cd i w bezpieczne miejsce- reszte USUŃ, przeczepali kumplowi fona- nic nie znalezli :)

a mam taki pytanie... np ide z paleniem od kumpla , po drodze lapia mnie mundurowi i motyw jest z kad mam 15gram?

co lepiej powiedziec ze od kumpla czy ze sadzilem i wyroslo mi 15 gram ktore wszystkie przy sobie mam. oczywiscie wjazd na chate za plecami juz sie szykuje.

nie mów że od kumpla w tedy kumpel będzie miał przejebane (i to za Dillowanie ) i ty.(tzn ty i tak bedziesz mieć) powiedz że znalazłeś albo właśnie jak wcześniej piszą :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Na wakacje wiozłem w pociągu sporo tematu.
Upchnąłem go do dużego pojemnika po kremie, następnie z wieczka zdjąłem takie tekturowe kółko które pełni funkcję uszczelki.
Kółko wsadziłem tak aby docisnąć temat do spodu, zalakowałem woskiem, później sylikonem i nałożyłem kremu xD

Na wizyty na spot towarzyszyła mi moja ukochana(wtedy jeszcze), kobieta.
Spot miałem w dużym lesie z zajebistą polanką pełną krzaczorów i pokrzyw.
Dlaczego zabierałem kobietę? Do spota miałem fajny dojazd autem, po zatrzymaniu 200m lasu i jakieś 100m krzaków do mojego skrawka;) Kobieta brała sobie kocyk oraz książkę i rozbijała się na niezarośniętym kawałku polanki. W tym czasie ja pielęgnowałem krzaczki.
Dzięki takiemu rozwiązaniu Kobieta mogła rozglądać się i w razie przypału byliśmy po prostu parą zakochanych w lesie ;)
Niestety jest jeden minus, kobiety po rozstaniu są mściwe. W ten sposób prawdopodobnie jej kolejny zgarnął całą moją uprawę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli znajdziesz wierną panią,

Daj mi znać, bo rzecz to rzadka;

Lecz ja się nie skuszę na nią,

Choćby była to sąsiadka.

Wierna była, gdyś z nią gadał,

Jeszcze kiedyś list układał,

Lecz da radę,

Nim przyjadę,

Trzeci raz popełnić zdradę.

Ja w temacie w sumie mogę tylko ostrzec by kategorycznie nie stawiać spotów tam gdzie są widoczne choć minimalne ślady cywilizacji, choćby nie wiadomo jak zapuszczone. Gdzie raz człowiek postawił nogę tam i postawi ją drugi raz nieważne ile czasu by upłynęło. A gdy już postawi to z prawa Murphiego będzie to najmniej odpowiedni czas dla Was. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+