Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ma ktoś może jakieś doświadczenie z odmianą outdoor grapefruit ? Ciekaw jestem jak sobie u nas radzi, a na necie nie ma za dużo informacji. Gdzieś się spotkałem z opinią, że brakuje jej tygodnia na flo, tylko że zwykłemu grapefruitowi też brakuje ok. tygodnia. Więc po co mi w takim razie geny easy sativy w grapefruicie jak nie skraca czasu kwitnienia? ^^

Mam nadzieję, że ktoś zrozumie powyższy bełkot i udzieli jakichś informacji :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Nie no, przesadziłem. 200 myślałem, ze z dwóch byłoby, ale na takiej bani byłem, ze gubiłem watek w polowie i pisałem dalej xD. BYły naprawde duze i rozkrzewione. Porównywałem wizualnie z moimi indoorami. Jasne, ze mogłoby być mniej, ale myśle, ze 100 z jednej byłoby, łącznie 2 były. Sam nie wierzyłem jak wyrosły. Był poczatek września jak ostatni raz je widziałem, a już było na nich pełno kwiatów Myślę, ze po wielkosci i wyglądzie planta juz w fazie kwitnienia mozna określić czy plon będzie spory

Zreszta po co piszę to, nie mam powodu kłamać i nikt mi wierzyc nie musi . Zreszta mniejsza w to

Pozdro i buch za zdrowie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

jak juz napisalem niestety nie mam czasu zaglebiac sie w forum, wbijam tylko na chwile z mysla, ze ktos cos sensownego mi odpisal :)

niestety nie pomogles mi w zaden sposob, chociaz dziekuje za odpowiedz to czekam na jakies konkretne odpowiedzi najlepiej z poleceniem juz sklepu i konkretnej marki pestek :) wiadomo ze sam mam swoje typy, glownie to sa biale odmiany typu ww czy wr jednak nie jestem pewny, doswiadczenia nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

możesz wybrać cokolwiek zechcesz tylko musisz wybrać sposób uprawy.

nie śmierdzącej ganji nie ma ;P

i tak wybierzesz to co zechcesz.

z sativkowych AF polecam AK47 jednak namawiam do upraw 12/12 :) ponieważ nie ma takich u nas na forum. no i odmianki jakie chcesz- nawet outdoor w box'ie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+