Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to sa je***e lenie nie sprawdza zadnych odciskow. Maja dowody przed nosem i itak z nich nie skozystaja. U mnie w bloku byl wlam gdzie jakis ciul zostawil odcisk buta i wywalil sie o olej i zostawil wszdzie tluste slady odciskow ze bylo widac to wszedzie. za*****i rowerow za pare kółek a oni powiedzieli ze nie sa CSI i ze linie papilarne to jakby obok lezal trup

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"bo sa je***e lenie nie sprawdza zadnych odciskow". A niech se sprawdzają. Po 3 dniach, o ile "odciski" były w normalnych warunkach niewiele można z tego rozczytać. Rozkład tłuszczów. Choć mogę się mylić, gdzieś mi się obiło. A DNA badać Ci nie będą, co ty jesteś. Primo sorte mass murder espana para ti+ dodatki gratis?
Przemyt jest fajny na wycieczkach szkolnych pod zagłówkiem nauczycielki. Ale to inna historia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak nie masz kartoteki, to masz duży plus. Jakbyś jeszcze dobrze się uczył (ale chyba jestes po maturze właśnie) lub zapisałeś się na studia, to tez na Ciebie inaczej patrzą.

Przesłuchanie? chłopie Ty nie idziesz na przesłuchanie. Tylko tzw. "rozpytanie", bo jako świadek.

a przesłuchania bywają rózne, od takich, co siedzisz i mili Panowie podają Ci kawke, do takich co na nich kurwisz pod nosem, ale boisz im się to powiedzieć, bo znowu wpierdol dadzą.

U Ciebie, to będzie wyglądało pewnie tak, że zapytają co wiesz o paczce z holandi, ty opowiesz swoją historyjke. Zapewne będą dopytywali 10 razy o to samo w nadziei że coś pokręcisz. Ale jak te 10 razy powiesz dokładnie tą samą wersje wydarzeń, to na tym się pewnie skończy.

Pamiętaj, że idziesz do urzędu celnego, a nie wydziały antynarkotykowego. To bardziej urzędasy, niż psy tropiące.

Jak sie zaplączesz i zaczniesz zmieniać zeznanie, to masz problem.

Moje recepta jest taka:

nie pękaj, do niczego się nie przyznawaj! Mów całą prawde na kazdy temat. Nic nie ukrywaj, oczywiście prawde na każdy temat oprócz tego kto wysłał paczke. Jak Cie zapytają, czy całowałeś się kiedyś z facetem, a tak było, to nie ściemniaj że nie. Pamiętaj, prawda, prawda i jeszcze raz prawda.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zakladajac ze jest sprawa. Co mi grozi?

Nawet jeśli sąd uzna że jesteś winny to w Twoim przypadku na zawiasach powinno się skończyć. Nie przejmuj się. Nie jesteś bandytą, nie ma potrzeby zamykać Cię we więzieniu. No chyba że trafisz na idiotów i dodatkowo sam się podłożysz... Ale jesteś mądry chłopak i się nie dasz. Co nie? 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+