Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Mam znajomego, który właśnie skończył przygodę z wojskiem zawodowym przez przypał...

Inna sprawa, choć nie jestem tego pewien i proszę o ludzi bardziej w temacie, to:

przestępstwo karane poniżej X lat więzieniem (posiadanie niewielkiej ilości pod to podpada) ulega wymazaniu z kartoteki po Y lat.

Pytaie tylko czy mi się nie pomyliło coś ;) Ile to jest X a ile Y... no i czy to będzie gwarancją, że po tych Y latach będziesz mógł się ponownie starać o wcielenie do WP.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W szkole będzie w miare luz policja zapewne poinforumje pedagoga szkoły.Ziomek nie martw sie wszystko sie ułoży tylko czasu trzeba na to .Chyba że kogoś sprzedałes to w tedy spotka cie kara :mad:

puknij sie w glowke;] i bez takich mi tu. Proponuje nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, pisalem, ze znalazlem na przystanku^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yooł z tym wojem moze nie będzie tak źle :) ja właśnie miałem komisje wojskową. mam zawiasy za "rozbój" sratatat psiarnia chciała się wykazać wieśnioki. więc jest to tak ze jak dostaniesz zawiasy to jesteś w centrlanym rejestrze karanych czy jakoś tak. na okres zawiasów +0,5 roku chyba ze będziesz dopierdalał to Cię kurator ukróci

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak skonczylem zeznawac niedawno zaczalem z policjantem, ktory pisal protokol rozmawiac o prawie, dyskutowalismy, mowilem, ze to bezsens, jestem spokojnym czlowiekiem, zadnych konfliktow z prawem a za 2 bicia problemow tyle... I powiedzial, ze w Polsce nawet za zaje***a lufke mozesz byc karany jak za posiadanie. Nie wiem czy sciemnial czy nie, przekazuje co mowil;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Majkiel91- miałem tak samo jak ty- kilka dni po 18 przypał na MWK 2009! Dostałem 300 godzin prac społecznych, i prawie 2 000 zł do zapłaty. Ale od wyroku się odwołałem, i do dzisiaj cisza..

A wracając do tematu, to zapomnij o wojsku. Jakikolwiek wyrok wyklucza cię ze służby w wojsku zawodowym- ale zadzwonię do ziomka (żołnierz zawodowy), i napiszę dokładniej wtedy. Pozdrawiam, i głowa do góry! Zawsze zostaje Legia Cudzoziemska.. ;) Choć to nie to samo, jak służenie dla swego kraju..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Majk- na puchę zjedziesz, jeśli w przeciągu 2 lat popełnisz wykroczenie z tego samego paragrafu. Jeżeli masz np. wyrok w zawiasach za posiadanie, i sprawę w toku za np. pobicie, to nie masz się co martwić.. Ale jeśli przyjebią cię na tym samym paragrafem, to odhaczają zawiasy, i jeszcze dodaja do wyroku..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+