Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chcę Cię niepokoić, ale sprawa tak czy siak jakaś będzie. Zapewne zawiasy jakieś, bo 17 lat skończone. Ziomek też miał przypał, ale z większą ilością i gdy pytał typa jak przyszedł kiedyś do nas do szkoły (jakiś wojak) czy będzie mógł iść na stałe (bo chciał) to mówił, że odpada. Zapytał czy karany, ale nie wiedział za co. Nie znam się na tych prawach, może da radę ;) miejmy nadzieję. I pisz jak tam sprawa się toczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dostalem zawiasy za 0.5, bylem pelnoletni i niekarany, kilka miesiecy w sawieszeniu na dwa lata i grzywna jakies 2-3 stowy nie pamietam juz dokladnie pare lat temu to bylo,walczylem z calych sil zeby do wojska nie isc,nie bylo opcji poszedlem odrazu,ale to byly troche inne czasy wtedy :police:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

równie dobrze mogą ci dać oprócz grzywny np. prace społeczne albo kuratora... Ja właśnie czekam na sprawe w sadzie za uprawe, posiadanie 0.2 g... Mam nadzieje że wyrok nie będzie aż taki straszny...Na szczęście nie byłem wcześniej karany, za to zaliczyłem wpadke zaraz po mojej 18- nastce... :rolleyes: Pech jak hoooj...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko. Tak jak w tytule, przepyrali mnie, mialem przy sobie okolo 0.5g. Mam 17 lat, nigdy nie mialem konfliktow z prawem. Zeznalem, ze znalazlem gande na przystanku, wiedzialem co to jest i wiedzialem ze posiadanie jest karalne, mimo tego nie wiedzac czemu zabralem to ze soba. Nie mowilem o tym nikomu, nie mialem zamiaru sprzedac, ale nosilem przy sobie juz 4 dzien, nie wiedzac co z tym zrobic.

I teraz prosze was o pomoc, bardzo bym chcial po liceum pojsc do wojska, ale jesli mnie skaza moge pomarzyc, co teraz mam zrobic? Co zeznawac? Jakie sa szanse, ze skonczy sie na grzywnej?

Przepraszam 2 tematy takie same stworzylem;) skasujcie jeden

Nie chce być tu czarnym charakterem ..ani nie mam pesymistycznego nastawienia..ale z góry Ci powiem ze o wojsku sobie mozesz pomarzyc..Mnie osobiscie na goracym uczynku nie capneli..bywało blisko ale kazdy wie co trzeba robic w takich sytuacjach..ale to nie temat o tym...Jeszcze nigdy nikt z moich znajomych nie miał tak że dostal jakas grzywną czy kuratora...oD razu zawiasy koniec kropka..mamy policyjne panstwo i te @#%#$#^%$ zrobia wszystko zeby takich jak nas udupić..dla nich jesteśmy "ćpunami" a oni nie chca takich na swoich stanowiskach (NIBY) chociaż sami biorą sie za gorsze rzeczy...Ale mam nadzieje że Twoja sprawa sie może potoczyć inaczej..być moze u mnie wmiescie tak funkcjonuja..bo gdzie indziej w sumie dostaja grzywne..ale jak amsz 17lat...wątpie..Bless powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+