Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

no ludzie na niego zeznawaja i na ich podstawie go osadzaja

Tyle wiem, ale osadzaja o co? Bo z jego wczesniejszego postu wyczytalem, ze nic u niego nie znalezli, wiec wstepnie jest na dobrej pozycji :wink:

Bo na razie dowodow brak ( chyba ze czegos tu nie napisal ), a przeciwko tamtym moze wszystko zaprzeczyc, powiedziec, ze np chca go wrobic. I dowodow nie bedzie, ze jest inaczej.

Ale szczegolow sprawy nie podal, wiec to tylko takie moje przemyslenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kumpel prosil zebym sie dowiedzial co mu grozi poniewaz ma zawiasy juz za sprzety i ostatnio dostal wezwanie na komende nie wiedzac oco chodzi okazalo sie ze jakis typek zeznawal jak go zlapali ze moj kumpel z nim palil co bylo bujda i na policji powiedzieli mu ze jezeli sie nie przyzna albo kogos nie sprzeda pujdzie siedziec on oczywiscie nic nie powiedzial ani sie nie przyznal co moze mu za to grozic przypominam on ma ju za to zawiasy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość wspolpraca
kumpel prosil zebym sie dowiedzial co mu grozi poniewaz ma zawiasy juz za sprzety i ostatnio dostal wezwanie na komende nie wiedzac oco chodzi okazalo sie ze jakis typek zeznawal jak go zlapali ze moj kumpel z nim palil co bylo bujda i na policji powiedzieli mu ze jezeli sie nie przyzna albo kogos nie sprzeda pujdzie siedziec on oczywiscie nic nie powiedzial ani sie nie przyznal co moze mu za to grozic przypominam on ma ju za to zawiasy

Ale za co ? Ze palił z kimś ? na to nie ma paragrafu Chyba ze typ powie ze twój kolega dawał mu narkotyki. Prawda taka ze szukali słabego ogniwa bo sami nie mogą nikogo złapać. Liczą ze ktoś sprzeda kogoś i po tym pójdą. Nic na niego nie mieli, jak by coś mieli to zamiast wezwania na policje, o 6 rano by stanęła u drzwi załoga G, rewizja szukanie dowodów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Obejrzałem mnóstwo filmów, przeczytałem mnóstwo artykułów itp dotyczących marihuany.
Z tego co zobaczyłem marihuana to cudowny lek, nie uzależnia, nie powoduje patologi, jest jak najbardziej pozytywna...

Dlaczego mając do dyspozycji badania, opinie ekspertów sąd może nas skazać za jej używanie?
Przecież używanie marihuany nie ma negatywnych skutków...

Przecież z wiedzą jaką dysonujemy jesteśmy to w stanie udowodnić przed sądem, ten system jest chory, największy problem dotyczący marihuany w naszym kraju to jej prohibicja to ona jest skutkiem wzrostu przestępczości.

Marihuana otwiera drogę do silniejszych narkotyków?
Przecież zostało udowodnione że konopie nie mają na to wpływu.
Drogę do narkotyków otwiera diler, który poleca lub częstuje narkotykami nie ma to żadnego związku z MJ

w naszym kraju jest wiele substancji, które bardzo negatywnie wpływają na człowieka
są to m.in leki, kofeina, alkohol, nikotyna, twarde narkotyki, a na wet fast foody...
dlaczego są one legalne?

Porównajmy działanie alkoholu, a działanie marihuany, przecież jest olbrzymia różnica między tymi dwoma rzeczami. Alkohol w każdej "kategorii" jest od MJ niebezpieczniejszy!!!

Marihuana jest zbyt pozytywna żeby nasze głupie prawo mogło karać za jej używanie


Wydaje mi się, że główny problem polega na nie wiedzy społeczeństwa w tematyce MJ. Żeby ją zalegalizować najpierw trzeba uświadomić ludzi, a to jest już trudne, wielu przeciwników legalizacji podsuwa zwykłe kłamstwa społeczeństwu - a społeczeństwo? Idzie ślepo za ich głosem jak mohery za rydzykiem.

Żeby zalegalizować marihuanę musimy podjąć się wszelkich działań mających na celu informowanie ludzi co to są konopie, do czego służą , przedstawić badania naukowe, statystyki itp...

No i oczywiście uświadomić byłego premiera, ża marihuana jest z konopi :wink:



Pozdro :trawka:



Samym gadaniem na tym forum nic nie zdziałamy, a widzę, że wielu ludzi chcę pomóc w walce o legalizację, mój pomysł polega na tym aby:
1. Potrzebuję kilku ludzi, którzy pomogą napisać artykuł oparty na faktach opinia i badaniach musimy go napisać wspólnie, musi on być obszerny i musi poruszyć wszystkie wątki tej sprawy. Będzie to na pewno bardzo pracochłonne.
1a) lecz mam nadzieję, że znajdą się ludzie którzy mi pomogą bo ja nie zamierzam żyć w państwie bezprawia!!!
2. Będą potrzebni ludzi którzy opublikują gotowy artykuł na największych forach dyskusyjnych w Polsce choćby w dziale off topic (na każdym forum jest taki dział), na forach organizacji rządowych, publicznych, forach większych sklepów internetowych itp. każdy wie o co mi chodzi :D
3. Po opublikowaniu artykułów pojawi się mnóstwo postów na które trzeba będzie odpisywać tu również potrzebna jest wasza pomoc.
4. Zrobi się głośno na temat marihuany i to nasza jedyna szansa żeby chociaż zdenacjonalizować posiadanie konopi na własny użytek.


Potrzebuje dużej liczby osób która mi pomoże pokonać system, liczę na was :peace:

---------------------------------------------------------------

Mam taki ogólny zarys artykułu, powinien on zawierać:
1. Historie Marihuany
2. Zastosowanie konopi
3. Delegalizacje w Stanach Zjednoczonych (przyczyny i skutki jakie przyniosła)
4. Delegalizacje w Polsce (przyczyny i skutki jakie przyniosła)
5. Pozytywny i negatywny wpływ Marihuany na człowieka, opinie ekspertów, wykresy, diagramy, badania naukowe
6. Obecny status Marihuany na świecie to znaczy gdzie jest legalna, kiedy ją zalegalizowali, przyczyny, skutki legalizacji itp..
7. Linki do filmów dokumentalnych itp. dotyczących konopi
8. Wypowiedzi ludzi którzy palą Marihuanę (coś w tym stylu)
9. Trzeba udowodnić, że palenie MJ nie jest sprzeczne z wiarą katolicką (nawet Jan Paweł II nie był przeciwny używaniu MJ do celów leczniczych)
10. Trzeba przygotować przykładowe pytania jakie ludzi zadadzą do artykułu (pogrubić je) i odrazu pod nimi odpowiedzieć na nie, mądrze je argumentując
11. "LEGALNE NARKOTYKI" - czyli o dopalaczach

Proszę o wasze pomysły (jeżeli ktoś czuje się na siłach opisania któregoś punktu, niech napisze do mnie PW z tematem, pomogę wszystkim piszącym referaciki :)
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Radzian

Za zielsko skazują nas, bo jest nielegalne, a do legalizacji jeszcze bardzo daleko... Komuniści i mohery muszą najpierw wymrzeć, bo w ich oczach ganja jest silnie uzależniającym narkotykiem, powodującym problemy, patologie, jest nielegalna i sprzedają ją źli dilerzy, którzy są kryminalistami, chodzą, zabijają, kradną i gwałcą. Jedno łączy się z drugim i taka jest mentalność większości ludzi w Polsce. Żeby się coś zmieniło, trzeba najpierw obalić stereotypy, ale dopiero nasze pokolenie jest w stanie to zrobić i pozostaje nam tylko czekać :neutral:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Radzian

Moim zdaniem trzeba podejść do tego w 100% obiektywnie i przedstawić wszystkie pozytywne i negatywne strony zastosowań konopi. Chętnie pomogę ci w tej akcji, ale trzeba nazbierać więcej osób, bo we dwóch nie damy rady.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+