Skocz do zawartości
thc-thc

grower


RedSmoke

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
Na sarny - najlepiej czesto sie odlewac w okolicach spota :), pomaga tez zwierzeca lub ludzka krew (tej drugiej opcji nie polecam :D )

Na slimaki - we wczesnej fazie wzrostu roslinek mozesz je zabezpieczyc butelkami po wodzie mineralnej, dodatkowo polecam siarke w duzych ilosciach albo specjalistyczne srodki na w/w paskudy ;)

Pozdrawiam

Jesli chodzi o slimaki to mozna w ziemi postawic doniczke i zalac piwem wszystkie slimaki pociagna do piwa i sie utopią o trocinach tez slyszalem chyba dobry pomysl, a co do mszyc trzeba isc do sklepu ogrodniczego i poprosic o jakis preparat :happy:

doktorogrodnik.pl

Reiss-aus plynny srodek odstraszajacy krety, psy i koty 0,6 l z atomizerem

Moze to ? ;)

 

Hukinol -Srodek odstraszajacy. Cuchnie strasznie, ale działa, zwierzeta nie podejda do takiego smrodu. (Widzialem na wlasne oczy) :peace:

Dzik jak bedzie sie chciał przedostac to i prowizoryczne ogrodzenie nic nie da. "Hukinol" jest w 100% skuteczny, jest jednak jeden haczyk. Gdzies czytałem ze dziki po jakims czasie przezwyczajaja sie do tego zapachu i przestaje byc tak skuteczny jak na początku.

:peace:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
odchody kazdej postaci przyciagaja zwierzeta... Środek odstraszajacy najlepszy to hukinol 1000 krotnie stezony ludzki pot... dobre sa także szmaty z zapachem rozżucone wokół spota... na ślimaki najlepsze są szkła wokól rośłiny na mrówki sól.... nie zaszkodzi także kilka słoików z moczem pzdr

czlowieku co ty piszesz?

Po szkle slimaki chodza jak tylko chca, a sol zabije rosliny! Hukinol kosztuje 180 zl za 0,5 l, a mocz to sobie mozesz wylac na glowe. Gowno to daje!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nazwa preparatu nie wzięła się znikąd i ma swoje uzasadnienie. Przepis jest prosty i bardzo elastyczny. Jeśli chcesz czytaj dalej.

Składniki;

- mocz,

-kał,

-niedopałki papierosów,

- dowolne chemikalia niezbyt żrące,

- mydło szare,

- cokolwiek co podpowie chora wyobraźnia i ma zapach.

Mocz z kałem umieszczamy w szczelnej butelce, odkręcamy co jakiś czas, w międzyczasie potrząsamy dla rozdrobnienia. Po 2/3 dniach dodajemy naftę, niech się przeżre. Dodajemy resztę składników. ważne aby się nie pozlepiały, mydło kroimy na wiórki.

Zapach tej "zupki" nie wietrzeje naprawdę długo. Istnieje jednak ryzyko zaplamienia sie tą substancją. Kiepska sprawa jeśli planujemy powrót do domu, spotkanie z znajomymi czy cokolwiek. Żeby nie było, nie jestem chory, po prostu kiedyś kombinowałem nad długowiecznym odstraszaczem zwierzyny. :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie, przed chwilą leżąc sobie i przebudzając się oglądałem taki kanał TV "Da Vinci learning" (dla dzieci :P) ale było tam pokazane "jak zabezpieczyć zioła w ogródku przed ślimakami"

Jedyne co jest potrzebne to trochę drutu miedzianego trzeba go obedrzeć z gumowej osłonki, zrobić z niego obręcz (najlepiej kilka warstw) i położyć na ziemi tak aby roślina byłą otoczona.

Z tego co mówili to ślimak przez kontakt z miedzią odczuwa jakby go prąd raził (jakieś tam reakcje chemiczne zachodzą)

Startujecie z outdoorem, więc jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do wypróbowania.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Słuchajcie, przed chwilą leżąc sobie i przebudzając się oglądałem taki kanał TV "Da Vinci learning" (dla dzieci :P) ale było tam pokazane "jak zabezpieczyć zioła w ogródku przed ślimakami"

Jedyne co jest potrzebne to trochę drutu miedzianego trzeba go obedrzeć z gumowej osłonki, zrobić z niego obręcz (najlepiej kilka warstw) i położyć na ziemi tak aby roślina byłą otoczona.

Z tego co mówili to ślimak przez kontakt z miedzią odczuwa jakby go prąd raził (jakieś tam reakcje chemiczne zachodzą)

Startujecie z outdoorem, więc jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do wypróbowania.

Pozdro

Sprawdzalem z kumplem to ostatnio łapalismy slimaki, wziolem drut miedziany obdarty dokladnie z oslonki czysta miedź dosc gruby drut i slimaki sobie po tym łaziły swobodnie... albo zmutowane były albo to nie działa...

chociaz niektore sie czaiły ale po pewnym czasie przechodziły, nie wiem wybór należy do was, moze ktoś inny to też przetestuje

Peace ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+