Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

mam 2 pytanka

czy teraz moge jeszcze posadzic (chodzi o pore bo to juz polowa czerwca a ja czytalem ze odpowiednia pora to polowa kwietnia)

jezeli by sie przyjelo to ile trwa ten caly cykl czyli kiedy sciecie ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a kiedy one beda dojrzale ile czasu rosna na zewnatrz??

i jeszcze pytanko u mnie (mieszkam na poludniu Polski) pogoda teraz jest w kratke codziennie swieci slonce i zaraz pada deszcz i tak w kolko w caly dzien, czy to bedzie mialo duzy wplyw na roslinki ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki wielki zamawiam dzisiaj kilka pesteczek a jutro lece szukac spota haha bedzie 1 sadzenie pozdro

mam jeszcze takie pytanko, prosze sie nie smiac ale to beda moje pierwsze uprawy haha no i wlasnie te pytanko jest takie ze co stanie sie jak wyrosna mi meskie krzaki, po prostu sa do wyrzucenia nic sie z nich nie zrobi? nie maja w sobie thc? i jeszcze jedno pytanie zaznaczam prosze sie nie smiac, skad bierze sie nasionka one powstaja w czasie jak roslina rosnie czy jak? haha slaby bylem z biologii

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

k44
z meskiego mozesz zrobic makumbe-co to jest i jak to sie robi znajdziesz na forum.Nasiona powstaja na roslinach żenskich wtedy gdy dojdzie do zapylenia przez roslinke meska.Dlatego meskie sie usuwa by miec dobre jaranko a nie dobre pestki no chyba ze masz inne piorytety.Ale i tak z ciebie sie posmieje :D
Radziu

dojda spokojnie tylko beda mniejsze niz bys je wysadzil w polowie maja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+