Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam!
Mam problem z roślinkami z OP. Mają ok. tygodnia, na razie trzymam w małym boxie(2wentylatory z kompa,3 świetlówki 20W)ze względu na pogodę.Możliwe że trochę przelałem,ale dziwi mnie brązowe zabarwienie listków.Nie używałem żadnych nawozów, ziemia uniwersalna podsypana perlitem.

Wiecie co to może być? Dziś rano znalazłem w boxie małego(ok 5mm) czarnego robaka/chrabąszcza.Wywaliłem od razu więc nie mam zdjęcia..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam !
posiadam 3 pomidorki w czarnych doniczkach Ak47 x White Russian Automatic
a ta w białym to White Berry Automatic. I mam takie pytanie czy dobrze rosna jak na 15 dni te (ak47) i 12 dni (WB af)??.Dodam że jestem z małopolski a tam ostatnio pogoda nie rozpieszcza ;/ roślinki czymam w dużej szklarni i mam pytanie kiedy wysadzić na spota?? narazie podlewam je wodą ze słabą dawka biohomusa(1 łyżka stołowa na całą konewke.
 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema
mam problem z pomidorkiem: w listkach są dziurki, szukałem czym to może być spowodowane ale nic podobnego nie znalazłem. Roślina była podjedzona przez ślimaki ale już opanowałem sytuacje.
ziemia jest kupna Ph 5,5-6,5 z dodatkiem dolomitu, roślinka rosła 33dni w boxie i później została wysadzona na spota. Nawoziłem hesi bloom complex w dawce takiej jak na etykiecie. Te dziurki pojawiły się około 2tygodnie temu. Zerwałem jeden listek i oglądałem pod lupą ale żadnych robaczków itp nie znalazlem

a tutaj fota jakiejś dziwnej substancji podobnej do śliny, jest to w najniższym piętrze rośliny

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+