Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Potrzebuję pomocy. Moje rośliny będące na out wyglądają tak jak na zdjęciach:

tzn. żółknące i usychające końcówki i u jednej liście zawijają się do góry. Przedawkowanie nawozem myslę, że nie wchodzi w grę, bo ostatnie deszcze dość mocno przepłukały im ziemię.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ph?

dokładnie, to pewnie złe ph ziemi...pewnie nie mieszałeś ziemi z dolomitem? :zmiazdzony: Musisz wymieszać dolomit z wodą i podlać

Na pewno?

Pod rośliny dawałem praktycznie samą ziemię uniwersalną o ph. 5,5-6,5 + na sam wierzch troszkę ziemi ze spota, dla nie pozorów. Nie mieszałem z dolomitem, bo ph ziemi kupnej było ok.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w sumie odpowiem teraz na swoj poprzedni post, rzeczywiście wszystko wskazuje na niskie ph ziemi (niedobór S i Mg). Więc tylko jeszcze raz zapytam- czy ziemia ze spota która jest rzucona na sam wierzch może zakwaszać ziemię kupną?

Dolomit jak kupię to nie będę podlewał nim, bo nie chce mi się taszczyć kilkanaście litrów wody na spot, lecz zmieszam z ziemią w dołkach. Ile dawać tego dolomitu do dołka, jeżeli na dołek przypada niewiele ponad 10L ziemi kupnej?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+