Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zle przeczytalem Twoj post i zle to napisałem.

Z autopsji wiem, ze mozna lac sam nawoz. Na zeszłoroczny outdoor, złożyło się tak, że w okresie wegu zdarzyły się 2 tyg pochmuro-deszczowych dni. Na spota chodziłem w tym czasie X razy i lałem sam nawóz bez wody, bo nie miałoby to sensu. Nie rozcieńczałem go. Problem i jego rozwiązanie tkwi w tym, że planty dostawały Biohumusa a jest to nawóz organiczny. Pewnie dlatego pomidory miały się całkiem dobrze.

Wszystko co jest napisane wyżej jest prawdą!! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak marcinie . biohumusa o ktorym mowimy mozesz lac w roztworze 100% a jak Ci sie uda to i 500% . chodzi o to że one się powoli rozkładaja i sa jak sama nazwa wskazuje organiczne. (przynajmniej biohumus ) teraz mi sie przypomniało że dajmy na to taka gnojówka z pokrzyw która też jest organiczna oczywiscie bo robisz ja sam . leje sie w roztworze 10% bo wieksze ilości mogły by grozić przenawożeniem . czyli wsumie wracajac do twojej odpowiedzi Marcinie . Można lać ale najpierw lepiej poczytać troche . ale popisałem się

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+