Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Pewnie lepiej krytykować kogoś za to że chciał coś sprawdzić i nabrać większego doświadczenia w teorii niż tylko słuchania w większości niedoświadczonych growerów że"nie da rady".Chcę zrobić foliaka z grubej folii i postawić rośliny an powiedzmy 15cm styropianie będzie to jakaś izolacja donice też nim obuduje, do foliaka wstawię znicze i regularnie będę rośliny spryskiwał teldorem.Zastanawiałem się też nad białą agro-włókniną podobno przepuszcza promienie słońca choć nie wiem czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Świetny wybór, mega palenie
Koszty ziemi nie są duże a naprawdę warto, taka ziemia spod pokrzyw też nie jest pewna, ja w tym roku myślałem że będzie idealna bo pokrzywy były konkretne a okazało się że po przeschnięciu nie nadawała się do niczego. Worek 80l poniżej dyszki znajdziesz.
Im dłużej przytrzymasz w domu tym pewniej że przymrozki nie zaszkodzą rośliną, jak będziesz wysadzał w maju to nie ma sensu zbytnio trzymać w domu, chyba że do momentu wyjścia rośliny z ziemi.
Jeśli roślina nie będzie w torfie rosła, tylko w okół będzie to możesz sypać.
Pół metra może być, to jest tylko kwestia tego czy nie będą sobie słońca zasłaniały jak podrosną.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A wedlug mnie ziema z pod pokrzyw moze byc lepsza niz taka tania sklepowa, ja sie o tym przekonalem podczas ubielgego outa. Jesli nie masz za duzo kasy to kup troche ziemi i wymieszaj z ziemia pokrzywowa. Peski mozesz odrazu wsadzac w ziemie na spocie, tylko uwazaj na pogode aby deszcze nie wyplukal nasion. Najlepiej na sam poczatek nakryc butelka.
Na slimaki slimakol lub inny preparat/ trociny. 0.5m spokojnie wystarczy. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+