Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam!

Poszedłem dzisiaj na spota żeby podlać moje pomidorki i spotkała mnie tam niemiła niespodzianka,a mianowicie 3 panienki leżały razem z ziemia obok dołków w których rosły. Zastanawiam się co mogło je wykopać, ingerencje ludzi raczej wykluczam bo gdyby ktoś chciał je zniszczyć to by je porostu wyrwał a one ewidentnie wyglądały na wykopane, samo dojście na spota też raczej nie należy do przyjemnych rzeczy i bez spodni i bluzy nie ma co w ogóle próbować się na niego dostać, poza tym obok tych wykopanych było więcej krzaczków w ziemi i w doniczkach które nie były ruszane.

Pomyślałem że mogło to być jakieś zwierze które chciało podjeść sobie jajeczek, ponieważ ostatnimi czasy w dołkach z krzaczkami zagnieździły się mrówki.

I teraz mam pytanie do was czy w naszym kraju jest zwierze które mogło by to zrobić czy jednak to jakiś człowiek. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie pomóżcie,w połowie czerwca mam zamiar zakupić około 60 pestek femi.I teraz pytanko do was jakie odmiany wybrać żeby doszły tak późno posadzone, nie interesują mnie żadne automaty.Pomóżcie:)

Do połowy czerwca masz czas na wysadzanie roślin, więc nasionka wypadałoby kupić nieco wcześniej. Nadadzą się wszystkie odmiany dochodzące pod naszym polskim niebem. Czas, w jaki dochodzą rośliny, masz podany na stronach seedbanków.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+