Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Sciezki to beda zwierzece. Trawa nie przeszkadza a wrecz kamufluje. Jak chce ci sie tachac donice to tachaj donice a jak masz droge przypalowa to wroki lepiej bo poco zwracac uwage Sa tez do kupienia odstraszacze solarne na krety i nornice dobrze dziala na 10m2 i po klopocie wtedy kopiesz dolki bez donic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam sadzonki 2cm, dzisiaj była mocna snieżyca ale przychodze przed chwilą na spota i jeszcze nic im sie nie stało, moje pytanie brzmi: czy moge takie sadzonki trzymać do poniedziałku w ciemnym miejscu i tylko raz dziennie po 3 godziny je naświetlac lampą MH chodzi mi o to czy nie zrobia mi sie z tych feminizowanych roślin obojniaki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak nie masz żadnego boxa to na parapecie

a jak myślicie czy moje sadzonki na 2-5cm w mini szklarni wytzrymają zapowiadane nocne temp. (-3C)

ale mógł byś je nakryć butelkami na noc i czymś jeszcze włókniną lub czymś podobnym

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jesli nie masz boxa to oczywiscie na parapecie ale teraz juz pogoda sie bedzie poprawiac, wiec gdy plant bedzie mial te 4-5 dni i pogoda bedzie lepsza to mozesz go dac na spota, jesli u Ciebie dalej bedzie niska temp w nocy to daj butelke na planta

Takie temp jak teraz w nocy to sytuacja ekstremalna dla malych sadzonek, wiec jesli mozecie to trzymajcie male planty w domu do czasu az nie bedzie minusowych temperatur w nocy albo wstrzymajcie sie kilka dni z kielkowaniem, gdy nie macie mozliwosci pozostawienia planta na parapecie/w boxie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

prostsze rozwiazanie to slupek czy galaz na ktorej wieszamy szmate, polewamy Anti-bissanem albo Hukinolem ( preparatem ktory odstrasza dziki, sarny i ogolnie zwierzyne lesna) i zakrywamy to np. butelka zeby deszcze nie zmyl nam preparatu ze szmatki. Rozwiazanie proste i skuteczne, bo potwierdzone przez wiele osob

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+