Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zalezy od odmany, u jednej ocenisz w lipcu u innej we wrzesniu. Odmiany AF zakwitaja samoczynnie czyli zwykle 2-3tydzien zycia rosliny, chociaz na OUT moze to sie troche wydłużyć. Samca przy normalnych roslinach (bez AF) mozesz ponad 2tygodnie spokojnie miec, przy AF pewnie podobnie, chociaż pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam następujące pytania. Będe sadził na bagnie gdzie poziom wody to około 40cm, donice będą stały wyżej także luz nie boje sie o podniesienie poziomu wody. Czy woda-duża wilgotność będzie pomocna podczas suszy? da mi to troche czasu na rzadsze podlewanie ? I czy pod koniec ta wilgotnosć będzie sprzyjać nadmiernemu rozwijaniu sie pleśni? Odmiany to ES głownie oraz shaman, swismix, op i kilka automatów. Widzicie jakieś przeciw wskazania przy sadzeniu na podmokłym terenie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doradzicie seed-bank? Chodzi mi o taki z femi na sztuki. Bo wolę sobie mieć po jednej z każdej odmiany, jakaś różnorodność, a jeden krzak w dobrych rękach to i tak dużo g (no , przynajmniej dla mnie Znalazłem Satindi, z tym że nie ma tam np. Maroca, albo White Russian... Wolę femi, bo ostatnio wypadł mi wyjazd akurat jak był okres ujawniania się płci/pylenia wiecie o co chodzi... Ps jakie odmiany polecacie pod wzgledem high? Bo sekcja smoke reports jest u nas dosyc szczupla prawie wszystko obleciałem ;] wszystko oczywiście pod ekhm europejskie słoneczko

ps temat po części związany z tym działem: przechowywanie słoików na zewnątrz? tak żeby mogły leżeć całą zimę... bo niestety innej opcji nie widzę, a pomogłoby to wielu growerom a może i uratowało przed więzieniem... ja sobie to wyobrażam tak, że bierzemy skrzynię, od środka wykładamy styropianem. zakopujemy w ziemi, tak, żeby od razu ją otwierać, czyli kawałek ściółki "zintegrowany" z pokrywą skrzyni. zaznaczamy miejsce. da radę? jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę, ze dobrym seedbankiem dla Ciebie moglby byc thc-thc.pl . Co prawda nie zamawialem tam nigdy, ale w tym sezonie chyba tam zrobie zakupy. Opinie klientow zachecaja, a poza tym sa tam nasionka femi od znanych holenderskich producentow i wszystko mozna kupic na sztuki. Wiem, ze kiedys byly tez tam nawozy bdb dobrych firm, w malych buteleczkach, dzieki czemu koszt jest o wiele mniejszy, ale teraz chyba ich tam nie ma... A szkoda, bo zainwestowalbym w jakies dobre odzywki dla roslinek.

PS: Wie ktos moze cos na temat Special Queen 1 ? Cena na thc-thc jest bardzo niska, tylko czy u nas by to doszlo? :roll:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+