Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

owszem, przydaje się w tym celu. roślina rośnie bardziej na boki i masz więcej topów. jednak może obniżyć zdrowotność krzaka, a to na oucie powinno być priorytetem - na jesieni, przy dłużej dochodzących odmianach, może być np bardziej podatny na pleśń. Fimowanie może też w ogóle trochę opóźnić kwitnienie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ej panowie zacznijmy jeszcze raz , nie chodzi mi o obrywanie wszystkich liści , tylko kilku dolnych. Otóż dowiedziałem się że jak roślina puszcza już typowo pięcio palczaste liście i jest już większa, ponoć można oderwać poniższe liście kiedy jeszcze nie kwitnie , to ta będzie bardziej zwarta ( tworzyła jeden szczyt )nie chodzi mi o podcięcie stożka wzrostu. Tylko o usunięcie około 4 ,5 pierwszych pięter które jeszcze nie puszczają typowo konopnych ząbkowanych liści ? A w efekcie tego podobno roślina całą energie kwitnięcia skupia na głównym topie nie ma odgałęzień , odrostów tylko jeden wielki główny top!

E:

Nawet na którymś seedbanku piszą o jakims automacie gdzie producent wspomina o usunięciu kilku dolnych listków , gałązek by roślina całą swoją produktywność odała na jeden główny top !.

Coś komuś się obiło o uszy o takim czymś ?

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak o to chodzi ! pozostawiając topa podobno cała produkcja idzie w ten jeden top! hehe a fajnie mieć jednego dużego topala zbudowanego z dużych budsów ! a nie popkornu jak przy podcięci.

Więc jak doszliśmy do porozumienia może gdzieś ktoś widział taką technikę ? opłaca się ?

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

1. Jak roślina będzie miała około 5 palców liści ząbkowanych ( Tych własciwych typowo konopnych tzn te co masz w tele forum) Chodź to tylko teoria ja kiedyś przyciełem nad piętrem 3 palców co prawda się ociągała ale w końcu odbiła i była gitara. Ale tnij po tym 5tym piętrze. Więcej pobierze swiatła i szybciej ruszy do pszodu psss do góry xd a nawet i w szerz.

2. czemu nie ale bym ci polecił wysadzić wcześniej roślinę w kwietniu tak byś miał już raz podciętą w maju kolejnego fima możesz zrobić w połowie maja koniec maja jak pewnie wierz po podcięciu roślina się trochę zwiesza z rozwojem po takim zabiegu.

3.Dobrze by było jak już by rozbudowała z te 3 ,4 kolejne pietra bo moze jeszcze czuć szok po pierwszym.

4.klonów nie robiłem więc Ci nie odpowiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

mam pytanie jak bede robił sadzonki pod lampa moge uzyc kubeczkow 0.2 wiem ze w tamtym roku miałem 0.5l doniczki i dały rade teraz chce wiecej roslin wyrzucic a niemam takich warunkow zeby w doniczki wjebac tylko w kubki i ile mczasu sadzonka musi byc w takim kubeczku zeby dała sobie spokojnie rade na dworku pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+