Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

skala_ks tak to ten nawoz na flo, tylko uwazaj zeby nie przesadzic ze stezeniem bo jest bardzo mocny.

MuminasMUFC Nie zraszaj lisci pod hps'em bo powypalaja Ci sie liscie. Krople wody dzialaja jak szklo powiekszajace. Ja juz bym dal kermazytu. Podlewaj jak Ci wygoniej i jaklepiej po wylaczeniu lamp. Pamietaj tylko zeby nie przesadzic, konopie nie lubia blotnistego terenu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czyli są normalnie w gruncie.

keramzyt na oucie raczej niewiele da.

Nie musisz się aż tak przejmować. Konopie to silne chwasty z mega mocnymi korzeniami, także jak jest sucho, to roślina sama szuka wody w głębszych warstwach. Nawet w czasie upałów powinny same dać sobie rade (jednak zalecam podlanie raz na tydzień/dwa). chyba, że posadziłeś w piaszczystym i dobrze przepuszczalnym podłożu. Jeśli tak, to nie pozostaje nic innego jak częste wizyty.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.
Mój WR ma 48 dni od kiełka. Dawno zaczął kwitnąć, jest duży i ładny, ale narazie ma same włoski, kwiatów coś mało. Nie ma wogle tłustych topów których się spodziewałem, co może być nie tak?

Easy Sativa, Early Pearl, White Russian, Diesel Ryder, WR x BlueBerry, DR x AK47, Sativa Spirit

Oto on, drugie zdjęcie

Napiszcie przy okazji czy reszta krzaków OK ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+