Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

witam mam pytanie.

jakies 4-5 dni temu wsadzilem pestki w ziemie po wydostaniu sie z ziemi pokazaly sie listki male trzymam je na sloncu w malych pojemniczkach i nie chca cos sie wyciagnac to jest odmiana swiss mix i mix out.

wie ktos czego to przyczyna ?

jak pomoc im sie wyciagnac ?

nie chca wogole isc w gore ;/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pellacol_1l_odstrasza_sarny_jelenie_na_100sadzonek
co myslicie o tym na sarny i dziki?
tam pisze zeby stosowac jesienia na sucha kore czy nic sie nie stanie jak bede to uzywal wiosna latem na mlode roslinki albo drzewa nieopodal?
Uzywał ktos to? ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kebab antibassin jest sprawdzony i w podobnej cenie tylko dziki sie po pewnym czasie przywyczajaja wiec trzeba zmieniac srodki ochrony co jakis czas

Koles jezeli ziemia jest tam wilgotna w upaly to sie ciesz jak nie to musisz latac z woda co tydzien lecz mozesz sie bac o to ze korzenie zgnija

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam kilka pytan prosze o szybka odpowiedz bo moje pestki sa juz na chusteczce. Jezeli chcialbym na balkonie mlode pomidorki wysadzic to jakie zagrozenia sa? Jak moge kubeczki obciazyc zeby wiatr ich nie zwalil?

Pestki mam z OP. Wczoraj okolo 15 wrzucilem 4 pestki do wody po 6h juz kazda utonela dzis z rana wrzucilem je na chusteczke widze milimetrowe kielki to jest moj pierwszy out a widze ze nie idzie najgorzej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+