Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nawet jak wysadzisz w połowie czerwca to i tak się odpowiednio rozwinie ale będzie stosunkowo mniejsza. Będzie miała krótszego weg ale normalnie zakwitnie.

Kiełkuj sobie najlepiej w domu w plastikowych kubeczkach i jak roślinka będzie miała 2 partie liści to przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zadajesz trudne pytania, przecież wszystko głównie zależy od odmiany jaką posadzisz, później od tego czy będziesz trenował np fim wtedy bardziej się rozkrzewi kosztem wysokości.... i od warunków pogodowych itp...

15 maj to najbardziej odpowiednia pora na wysadzania ale jak ty chcesz prosto to gleby to bym na twoim miejscu się wstrzymał jeszcze z tydzień może 2 zęby mieć pewność że nie będzie gruntowych przymrozków

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy przenoszenie rośliny pare razy w ciagu dnia wpływa negatywnie na jej rozwój ?? Rano wystawiam rośline na jeden koniec balkonu bo tam jest słońce a po południu na drugi koniec balkonu bo wtedy tam jest słońce, na noc biore roślinke do domu bo noce nie są jeszcze za ciepłe. Czy to może jakoś negatywnie wpłynąć na rozwuj roślinki ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy przenoszenie rośliny pare razy w ciagu dnia wpływa negatywnie na jej rozwój ?? Rano wystawiam rośline na jeden koniec balkonu bo tam jest słońce a po południu na drugi koniec balkonu bo wtedy tam jest słońce, na noc biore roślinke do domu bo noce nie są jeszcze za ciepłe. Czy to może jakoś negatywnie wpłynąć na rozwuj roślinki ??

Nie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślicie że przy takiej pogodzie jak jest teraz ( w nocy nie spada poniżej zera, a w dzień wietrznie i 15 stopni ) można zostawić sadzonki na balkonie na noc (trzymałbym je wtedy w recznie zrobionej szklarni po pudełku po butach i foli ). Co o tym myślicie ?? Zwłaszcza interesuje mnie czy takie warunki byłyby dobre dla kiełków kture jeszcze z ziemi nie wyszły. Co o tym sądzicie ??

I sorry za te wszystkie głupie pytania ale bardzo sie troszcze o moje roślinki i chce dla nich jak najlepiej a jestem początkujący ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I sorry za te wszystkie głupie pytania ale bardzo sie troszcze o moje roślinki i chce dla nich jak najlepiej a jestem początkujący ;]

Skoro chcesz dla nich jak najlepiej to najlepszym sposobem będzie nie zostawiać ich na dworze mimo że temp nie jest poniżej zera...

Dla kiełków nie zabardzo ale spotkałem się gdzieś z wypowiedzią że wyszły kiełki komuś na tego rocznym spocie (mimo tego nie jest to wskazane poprostu jest za zimno). Ale jak pytasz się czy będą dobre warunki to powiadam NAPEWNO nie były by to dobre warunki dla nich, wsadz je do ziemi w kubeczkach (oczywiscie nie przezroczystych korzenie nie lubią światła)i schowaj w domu :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+