Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy jeśli posadzę roślinki af, a dokładniej 5 lowsnow, w połowie kwietnia to mi nie padną? Chcę mieć już palenie na początku wakacji.

Zaczekaj do początku maja, wysadzaj i nie będzie żadnych problemów. Możesz posadzić wcześniej ale wystawisz rośline na słabsze warunki pogodowe co może "zaowocować" słabszym plonem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja precrushing robię zębami :) naciskam powoli aż poczuje jak delikatnie strzeli, jak się boisz robić to proponuje kupić karmę dla ptaków (konopie przemysłowe) i poćwiczyć :D Mam takie pytanie, myślałem żeby kupić ten mix odmian na outa ale nie wiem czy wszystkie te odmiany dojdą, mix przeznaczony jest na indoor ale kto wie... miał ktoś już te odmiany na outa i jakieś doświadczenie z nimi?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ile azofoski dać do tej mieszanki:

10 litrów se spota i 10 litrów ziemia uniwersalna,

5 litrów steropianu,

0,8 litra keramzytu,

dwie garści dolomitu.

i jeszcze jedno,

jak zrobie tą mieszanke miesiąc przed sadzeniem to nie rozejdą sie te witaminki bo na polach jest bardzo nasiąknięta ziemia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rodzaj lampy zalezy od funduszy.Najlepsze na weg lampy mh, hps tez moze byc, potem juz sa swietlowki.Wybierz te o barwie 6400k, a moc lampy zalezy od powierzchni pomieszczenia uprawowego.2 tyg w takim malym kubeczku, to za dlugo.Maja chyba tylko 0,2l pojemnosci.Na pewno zatrzymaja sie w rozwoju, bo szybko wykorzystaja przestrzen na korzenie.Lampa na tyle wysoko od plantow, aby przy szczytach nie panowala wyzsza temp. niz 30 stopni.Pytania bardziej do offtopu pod lampa.Poza tym CZYTAC KU*WA bo to sa podstawowe informacje, a wiekszosc z nich znajduje sie w tematach podwieszonych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+