Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemanko

pytanie o fotoperiod: otóż w połowie kwietnia słoneczko wychodzi na ok. 14h, w połowie maja na ok. 15 godzin

w zwiazku z tym trzymając rośliny przed wysadzeniem w boxie żeby troche podrosły należy im ustawiać fotoperiod na 15/9 jeśli chcę wysadzić np. w maju? chodzi mi o to żeby nie przeżyły szoku, bo najchętniej dałbym im 18/6 żeby miały lepszy start. Co o tym myślicie? i drugie pytanie jaka jest opłacalność hodowli w boxie przed wysadzeniem, co to mi da?

edit:

ile jest prawdy w tym , że krzaczki trzymane od małego w boxie na 12 / 12 na spocie przełączają się znowu na weg i pięknie się krzaczą?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Normalnie swiec im 18/6 w boxie, nic sie nie stanie, gdy je wysadzisz.A co Ci to da?Roslinka podrosnie troche przed wysadzeniem na outa ;)

"ile jest prawdy w tym , że krzaczki trzymane od małego w boxie na 12 / 12 na spocie przełączają się znowu na weg i pięknie się krzaczą?"

Jak je wysadzisz, np. na wiosne na dwor, to wracaja na weg, poniewaz to zalezy od fotoperiodu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Normalnie swiec im 18/6 w boxie, nic sie nie stanie, gdy je wysadzisz.A co Ci to da?Roslinka podrosnie troche przed wysadzeniem na outa ;)

"ile jest prawdy w tym , że krzaczki trzymane od małego w boxie na 12 / 12 na spocie przełączają się znowu na weg i pięknie się krzaczą?"

Jak je wysadzisz, np. na wiosne na dwor, to wracaja na weg, poniewaz to zalezy od fotoperiodu.

A to że pięknie sie wtedy krzaczą to prawda? Będe dawał 18/6 dzięki ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

Ja mam takie pytanko. Chodzi o to ze nie mam zbytnio warunkow do tego by wczesniej wysadzic nasiona w doniczkach w domu i czy jak po kiełkowaniu dam je odrazu na out to cos z tego bedzie ?

I prosił bym o jakies porady od tych co tak juz robili, jak zrobic zeby bylo "dobrze".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobrym patentem jest wysadzenie tych kielkow do malych kubkow na spocie (lub innych malych doniczek) i codzienne podlewanie. Kubki zapobiegna wyschnieciu nasion z kielkami w ziemii (oczywiscie nalezy zrobic dziurki na dnie). Ja bym to nakryl jeszcze jakas butelka - dobrze to im zrobi.

Najlepiej sie nie spieszyc z wysadzaniem, niska temperatura nie wplynie pozytywnie na wybicie roslin z ziemii.

Mozesz tez wykielkowac na parapecie, siewki sie troche wyciagna, ale nie bedzie miec to wiekszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+