Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam!

Czy próbował ktoś wysadzać na out następujące odmiany:

- Alaskan Ice

- Amnesia Lemon

- Arjans Haze #1

Czy jest szansa, żeby doszły w naszym "zachwianym" klimacie? Planuję posadzić w tym roku kilka siekier Wszystkie nasionka będę brał od GHSC z wyjątkiem Amnesii.

Oraz jakie polecacie "upier*alatory" na out pod biało-czerwoną flagą? Poszukuję czegoś co zwala z nóg. Póki co mam 15 pestek zamiatającego AF'y kozackiego WR'a Teraz szukam czegoś większego.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mam pytanie czy iced grapefruit dojdzie pod naszym niebem bo nigdzie nie moglem znalezc odpowiedzi

jeszcze jedno, czy jest roznica w dochodzeniu na oucie pomiedzy white widow a white widow x big bud , i czy mozna dac na spod dolka gline zeby roslina wczesniej zakwitla. bo gdzies o tym czytalem tylko nie wiem czy to prawda. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

L@ska IcedGrapefruit to stosunkowo nowa odmiana, wiec nikt jej jeszcze nie testowal na outdoorze.Nie wiem czy dojdzie, ale napewno nie jest to outowy pewniak.Rozniaca pomiedzy dochodzeniem ww i wwxbb moze byc taka, ze zalezy na jakie pheno trafisz.Jak bedziesz mial szczescie, to ktoras z roslin wczesniej zakwitnie i cos zbierzesz.Jednak obie odmiany potrzebuja troche wiecej czasu na oucie i cieplej jesieni, zeby dojsc w pelni.Sa pewniejsze odmiany, ja bym sie na cos sprawdzonego porwal.

Patrick031 na Passion'a spokojnie wystarczy 20-30 litrow, a na WR nie trzeba, az tak duzo.Mysle, ze 10 bedzie dobrze.Oczywiscie wiadomo, ze im wiecej ziemi sie da, tym lepiej, ale ja sadze, ze tyle wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+