Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

najlepiej ziomus przechowywac y słoiku, poczytaj na forum o curring-u.

pozdr

i najlepiej jak byś słoik jeszcze zhermetyzował(co oczywiście nie jest konieczne, gdzieś spotkałem się z taka opinia na forum) np: poprzez zatopienie zakrętki w wosku:)

I możesz wrzucić coś co wchłania wilgoć, ryż, skórki np. pomarańczy)

jeśli zrobisz tak to masz chyba 1000000%pewności:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema zastanawiam sie nad outem 2010 i mam takie pytania a oto pierwsze pytanie Jaką roslinkę mogl bym zasadzic taka zeby rosla max do 130 cm bez treningow, z duzą mocą i taka ktora dojdzie w polsce bez najmniejszego problemu a drugie pytanie brzmi czy lepiej posadzic w doniczkach 10l z kupną ziemią czy normalnie na spocie bez doniczek dylko w dołkach ale tez z kupną ziemią???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema zastanawiam sie nad outem 2010 i mam takie pytania a oto pierwsze pytanie Jaką roslinkę mogl bym zasadzic taka zeby rosla max do 130 cm bez treningow, z duzą mocą i taka ktora dojdzie w polsce bez najmniejszego problemu a drugie pytanie brzmi czy lepiej posadzic w doniczkach 10l z kupną ziemią czy normalnie na spocie bez doniczek dylko w dołkach ale tez z kupną ziemią???

do 130, bez treningów hmm to raczej coś z auto, może BB, WM, HK?

posadzić w 10 litrowej donicy, czy posadzić na spocie hm w donicy o tyle lepiej ze możesz krzaka np. w razie przypału przenieść gdzieś czy w czasie deszczu/mrozu gdzieś go schować.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+