Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Zrobilem 3 dni temu fim na 3 passionach #1. Byly wysadzone dosc pozno (poczatek lipca, zaczalem kielkowac 18 czerwca), ale mialy 4-5 lisci palczastych. Obcialem topy dosc ostrym nozem, a "kikuty" zabarwily sie na brazowo (tak jak podpalony hasz mniej wiecej), i lodyga nie puscila nic aby zrobic te 2 topy :D. Czy jeszcze cos bedzie z tych topikow?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lampa, born, nie nie jeszcze na leb nie upadlem zeby kupowac na out teraz z nimi wychodzic:) bo bym wysial we wrzesniu:)

chodzi mi o przyszly rok:) ale to prawda zajawke mam taka ze musze juz teraz zaczac sie przygotowywac:) w koncu do kwietnia juz niedlugo:)

auto zadnich nie moge znalezc juz w sklepach wszyscy sie spiesza pewnie:)

a jeszcze jedno pytanie mam:

ile moga wytrzymac nasionka jesli sa w suchym, hermetycznym i ciemnym pojemniku?

dzieki za odp!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo: Wszystkim posadziłem sobie roślinke wykiełkowała wszystko ładnie wsypałem ziemie do doniczki ubiłem ziemie znaczy sie ugniotłem wsadziłem do dołu kiełkiem i nasionko idze do góry to dobrze znaczy 1 połowa nasiona idze do góry :blant: :bigblant:
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+