Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Witajcie :) Dawno mnie nie było na spocie i dziś sobie podlać poszedłem bo wyjeżdżam na tydzień. Gdy przyszedłem na spot zobaczyłem że roślinki bardzo urosły ale niestety żyłki się białe zrobiły ;/ Na forum nie mogłem znaleźć co to oznacza, pomoże ktoś? Dodam że jest to White Russian Automatic.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ejj jest taka sprawa bo, k****a mam w 6 sadzonek w doniczkach, chciałem je dac na outa ale z tego zo mowia w kazdej pogodzie to ma lac przez caly tydzien u mnie i niewiem co zrobic wysadzac czy zostawic w domu? W domu boje sie ze mi sie wyciagna jak cholera a na spocie moze je zalac... Mam niby hps-a 100wat ale nei mam boksa bo sie ,,zjebal" i niewiem czy wjebac go jakos do jakiejs szafki i tam ptrzymac roslinki (ale znowu temp. w szafce bedzie duza bo nie ma ani wiatrakow ani nic)

I co zrobic w takiej sytuacji?? Błagam pomozcie bo ja juz nieemam pomysłow...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja bym dal na spota wszystko

mam pytanko z 5 pestek 3 wykielkowaly, jedna pekla ale kielek nie wyskoczyl, druga zas zrobila sie troche biała... minelo 48 godzin, dalem je spowrotem na chusteczki i delikatnie nawilzylem woda jeszcze raz, bedzie cos z tego ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam takie pytanko jak sie wsadzilo kielka do ziemi w doniczcce to po jakim czasie powinna pokazac sie juz jakas roslineczka?? bo u mnie 2 dzien juz lipa i jeszcze zostawilem doniczki za oknem i caly dzien lało na nie a slyszalem ze jak pestka jest juz w ziemii w poczatkowym okresie to nie lubi duzo wody:(

edit 2 pytanko

czy z meskich krzakow mozna zrobic olej haszyszowy ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+